mutlu noeller!
Merry Christmas, harika arkadaşım! Umarım karnınız nefis Noel hodies ile doludur, umarım ılık, risksiz hissettiğinizi umarsınız. Bu yıl solo uçuyorsanız, lütfen size çevrimiçi bir tatil sarılmasını sağlar, yanı sıra, lütfen Noel Günü’nde sizin için harika düşüncelere inanan biri olduğunu anlayın. Yalnız değilsin. Connor, Rosie-Pose ve size en iyi arzuları gönderirken, novato bit kasabasından gerçekten umutlar.

Bu bir yıl olmuştur, yok mu? Yine. Seni anlamıyorum, ancak bunların hepsi “devam etmeye devam et”, bu yılki duyguların etrafından dolaşıyordum!

REKLAMCILIK

Bilişim Teknoloji. Ben.
Üzüntü, umutsuzluk, yorgunluk, heartbreak ve çok endişe duydum, ancak aynı şekilde sevinç, rahatlama ve özellikle bu tatil sezonunda umut hissettim. Temelleri her zamankinden daha önce, sağlık, güvenlik, sevgi, kafamın üzerine bir çatı olan ve tumumdaki yiyecekleri takdir ediyorum. Ne olursa olsun, sekmeleri alıntı yapmak için Kedi (seni özledim, dostum), “sadece sos” dır. 2021 derinden alçakgönüldü.

Her zaman bana her ziyaret ettiğinizde gülümsemek için bir neden verdiğiniz için teşekkür ederiz. Bu blogda başladığımdan beri – Bekle – 2007 (!), hikayelerinizi, güzellik tavsiyelerinizi, umutlarınızı, korkularınızı, tebriklerinizi, zamanınızın yanı sıra harika şirketinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Hepsinden önemlisi, bu günlerde nadir görülen bir şey olan internette güzel bir insan olduğun için teşekkür ederim.

Ama burada değil. Hiç burada değil. Neredeyse 15 yılda her bir günün her bir günün blog edilmesini dürüstçe söyleyebilirim, günümüzde bu kadar çok şey görmenin yanı sıra, internet deneyiminde nazili, küçük, incitici, olumsuz olmadığını belirtebilirim. 14.372 blog mesajından sonra – Evet, bu doğru – senden beri hala hoşuma gitti.

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

Çevrimiçi yaptığımız bağlantının yanı sıra sizin için çok minnettarım.

Neşeli Noel, arkadaşımın yanı sıra dinlendirici var. Gününüzün parlak olduğu kadar mutlu olsun. mutlu tatiller.

REKLAMCILIK

Çok fazla sevgi gönderiyorum!

Dost canlısı topluluk güzellik bağımlısı,

Karen

Categories: category

0 Comments

Leave a Reply

Avatar placeholder

Your email address will not be published. Required fields are marked *