artmanın yanı sıra parlaklık, sabah ihtişamları! Burada şafak kırılmasından hemen önce, ancak uyuyamadım. Yine de sekmelerden beri değil (bu sefer). Gözlerim erken açıldı.

Pazartesi nasıldı? O kınamak alamayacağımızı keşfettiğimiz öğleden sonra benimki daha da kötüleşti. Finansman tarafından tutuluyor. Kredi sağlayıcıları, son altı ay içinde aynı alanda bir satış daha olmadığı gerçeğini sevmiyorlar, bu nedenle değerlendirmenin değerine güvenmiyorlar, falan, falan, falan …

REKLAMCILIK

Şimdi biraz düştüm, aynı zamanda oluşturduğum her cümle bir yığın gibi bir köpek kakası gibi geliyor.

Zayıf sekmeler. Kalbini o kınamak üzerine koydu (sanki). Umarım hala işe yarar, ancak birkaç hafta daha anlamayabiliriz.

Biraz tezahürat yapmam gerektiğine inanıyorum, aynı zamanda tam olarak nasıl yapılacağını anladığıma inanıyorum: Fall’in Lorac Red Halı’nın renk örneklerinin yanı sıra resimler ve renk örnekleri.

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Sweatshirt ??

42 $

Şimdi satın al

Kırmızı Halı Açıklama Paleti, 35 $

SPF 15’te Vanity (solda) ve prömiyeri (sağda), her biri 22 $

Siyah Line Pro Liquid Liner’ın önü, 22 $

Yetkilendirilmiş Sağdan Swatches: Siyah Line Pro’nun önü, prömiyeri ruj, rujda Vanity

Delegedilen Sağdan Kırmızı Halı Kombinasyonu: İlk çıkışta göz farı, pozda göz farı, röportajda göz farı, birincil cazibe içinde allık

Bunlar tüm koleksiyondan sadece birkaç ürün, ancak şimdi birkaç dakika makyajla oynadığım için biraz daha iyi hissediyorum.

Tam olarak bunun nasıl olduğu komik.

Perakende terapisi olarak makyaj hakkında belirtildiğinde bana bilge, makyaj bağımlısı dostum Joanie’m bir şey hatırlatıyor:

Prozac’tan daha portatif ve daha ucuz.

REKLAMCILIK

Bugün harika bir gün olacağına inanıyorum. Çok yakında sekmeler kapıda çağıracak (çizilecek), güneş doğacak ve makyaj günümü aydınlatacak.

Dost Topluluk Güzellik Bağımlınız,

Karen

Categories: category

0 Comments

Leave a Reply

Avatar placeholder

Your email address will not be published. Required fields are marked *