Gitme: Clinique Stay Mat Oil Keten’de Ücretsiz Makyaj (24 $ ‘lık 1 oz.)
Selam millet! Bugün size tam olarak nasıl giydiğimi göstermek için büyüleyici adia ile birlikte çalışıyorum (bu gece yayınlarını daha sonra paylaşıyor olacak), aynı zamanda aynı şekilde yeni bir temizliği denemiyorum. Yine de, Cennetsel Luxe Cilt Tonu Master, No. 16, BT Kozmetik (58 $).

Şimdi, yaygın olarak temeli giymiyorum (normalde daha hafif bir koruma BB kremi seçiyorum), ancak daha ağır kapsama alanı istiyorken, bunlar kullanmayı sevdiğim ürünlerdir.

REKLAMCILIK

İlk önce, astarlı yüzün yanı sıra primer için de başlıyorum, e.l.f. Astar ile porseless anlaşma. Formül son zamanlarda değiştirmiş gibi göründüğü gibi, smashbox için smashbox için harika bir dupe, çünkü koku ne zaman olduğu kadar zevkli değildi …

Kelimenin tam anlamıyla sahip oldukları en hafif gölgede. #foreverpale
Göksel Luxe Cilt Tonu Master No. 16 Temiz (58 $)
Bu temiz, çok fazla plusses var, ancak ilk önce onunla ilk rutinimi yaparken koştum, özellikle kuruduğumu gözlemledim.

Sonra aklımda tuttum Adia bazen öneriyor, bu da fırçayı ıslatmak. Öyleyse, bu yazı aramamı yaparken, makyajıma parlatmadan önce temiz bir rosewater püskürtmeyi yaptım.

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

Ayar spreyi kullanmış olabilirim, ancak kokuların yanı sıra rosewater kullanmanın bütün etkisinin yanı sıra benim için çok daha çekici.

Heavenly Luxe Fırçasını Kullanarak Anlaşmamın İdeal Tarafına Bürüklü
Göksel Luxe Temizle ilgili mükemmel bir şey şeklidir. Düz taraflar, cildinize cildinize budaklama için kesinlikle en iyisidir.

Ancak temizlik de aynı şekilde bir dezavantajı vardır. Kullanmamayı söylerken … yapar. Sadece sahip olduğum kişi olup olmadığını ya da belki de ilk olarak zarar görmesi gerekiyorsa, ancak şu ana kadar sıvı ürünlerle kullandığım birkaç kez biraz fazla sürdü.

Buradaki ideal kaşımla tam olarak ne olduğundan emin değilim.

REKLAMCILIK

Vakıf rutinimle, yanaklarımın etrafından dolaştığım kızarıklığı gizlemeyi seviyorum. Burada NYC’de bu ilkbaharda bazı gerçekten yüksek rüzgarlar yaşıyoruz, yanı sıra yanaklarımı her türlü iyi yapmaz. Rosewater, gözlerimin altında bir miktar savaşmak için çalışırken, gözlerimin altında ve kaşlarım arasında yaşıyorum, yine de biraz kuruyorum, ancak hızlı bir spritz ayarlama spritz yardımcı olur.

Yine de vakıfları bu günlerden biri yakında çok daha nemlendirici bir şeye geçmem gerekebilir.

Ve orada gidiyoruz! Umarım bu bitten zevk aldın Vakıf rutinime bakın. Clinique Stay Mat Oil Ücretsiz Makyajı kullanıyor musunuz? Daha fazla nemlendirici vakıflar için herhangi bir tür öneriniz var mı? Eğer yaparsan, lütfen yorumlarda anlamama izin ver! Gerçekten takdir ediyorum.

Categories: category

0 Comments

Leave a Reply

Avatar placeholder

Your email address will not be published. Required fields are marked *