Bayanlar, Cadılar Bayramı evcil hayvan geçit töreni ve birkaç akşam yemeği hakkında yemek yiyeceğim, ancak şimdilik geçen ay cömertliğiniz ve destek için size teşekkür etmek istedim. Bildiğiniz gibi, Ekim ayının yanı sıra blogcuların, işletmelerin, grupların yanı sıra dünyanın dört bir yanındaki bireyler, fon toplamaya ve hastalığın anlayışını artırmaya çalışmaya çalıştı.

Burada amacımız, Susan G. Komen için Tedavi için 100 $ (kuşkusuz yetersiz bir miktar) toplamaktı ve bağışlarınızla eşleşmeye söz verdim. Hedefi aştınız, aynı zamanda eşleşen fonlardan sonra 114 dolar veya 228 $ ‘ı bir araya getirerek yaralandık.

REKLAMCILIK

Erkekler sağlamak için herhangi bir zor satış veya kol bükülmesi almadığından, şimdi çok minnettar olduğum kadar mutluum. Orada çok sayıda hak eden tetikleyici olduğunu anlıyorum, aynı zamanda hiçbirimiz her yıl, her yıl katkıda bulunamayacağımız, ancak bir topluluk olarak bir araya geldik ve açıkçası, benim için senden çok daha fazlasını ima ediyor Hiç bilmiyor.

Bakın, geçen ayın 29’unda, sadece birkaç gün önce, hane halkımız Hawaii’deki El Hub’ın annesine meme kanseri teşhisi konduğunu keşfetti. Adı Didi ve tahmin edebileceğiniz gibi, biraz korkmuş ve önümüzde ne olduğu konusunda endişeli.

Böyle bir şey olduğunda çok sayıda şey aklınızı geçer. Daha önce daha önce zorlu haberler aldıysanız, ne ima ettiğimi anlarsınız – düşüncelerin yanı sıra duyguların acelesi, şeyler, dikkat çekici ironi ve inanmak için de tuhaf görünen bariz tesadüfler (meme kanseri anlayışı anlayışıydı Ay, yüksek sesle ağlamak için!)… Ancak bunun sadece hayatın gittiği yöntem olduğuna inanıyorum. İnsanlar olarak, hepimizin tipik olarak sahip olduğu bir şey, er ya da geç her birimizin deneme süreleriyle başa çıkacağımızın yanı sıra, ortaya çıktığında yapabileceğimiz tek şey elimizden gelenin en iyisini yapmaktır.

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Sweatshirt ??

42 $

Şimdi satın al

Her neyse, bu yüzden son zamanlarda biraz kaba bir yama ile gittim, yanı sıra neler olduğunu anlamamış olsanız bile, hepinizin ne kadar destekleyici ve tür olduğunuzu tam olarak takdir ediyorum. .

REKLAMCILIK

Teşekkürler kızlar.

Dost topluluk cazibeniz bağımlısı,

Karen

Categories: category

0 Comments

Leave a Reply

Avatar placeholder

Your email address will not be published. Required fields are marked *