Oje’nizde ve Hella’yı iyi hissettiğiniz gibi sunmaya çalışırken
Tamam, Makyaj Komplo Teorisi Zaman!

İşte Gider: Seyahat günlüğü koleksiyonundaki Chanel Le Vernis oje şişeleri ile devam eden bir şey olduğuna inanıyorum, çünkü şişelerime çok farklı görünüyorlar.

REKLAMCILIK

Ben dunno … çok denedim, horizon hattı, şimdi bu ikincisi de bu ikincisi ideal miyavı kullandığım, yeni şafak, sıkıcı görünmenin yanı sıra şişelerininde sıkıcı görünüyor, ancak pençelerinizde tam bir hikaye. .

İki kat chanel yeni şafak

Bu gölge, yeni şafak, gösterişli değil, ancak ilk başta sessiz göründüğü bir şey için şaşırtıcı bir şekilde karmaşık. Onu tarif edemiyorum. Genellikle kremsi, grimsi bir mera gibi görünüyor, ancak o zaman beni pastel bir menekşe anı ile şaşırtıyor. Çivilerime baktığımda çoğu zaman, parmaklarımın daha uzun görünmesini sağladığını yemin ettim (çok fazla çıplak cilalar gibi).

Şişeye tam olarak nasıl göründüğüne dayanarak beklediğimden çok daha karmaşık. Gerçekten pençelerinize almak zorundasın, çünkü sihrin gerçekleştiği yer.

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

Bu arada, Chanel, tüm oje hattını bir süre geri döndürüldü ve ayrıca formaldehit, dibutil ftalat, toluen, formaldehit reçinesi ve formaldehit reçinesi ve ayrıca 3 içerikli bir formül üretmek için kafurları ortadan kaldırdı. Tırnak oyunlarını gerçekten arttırdılar.

REKLAMCILIK

Yeni formülün daha pürüzsüz olduğuna, daha çok daha fazla pigmentli olduğuna ve önceki formülden daha hızlı kuruduğuna, yanı sıra biraz daha uzun sürdüğüne de inanıyorum. Lehçeimi ortadan kaldırmanın yanı sıra başladığımı hissetmeden önce en az beş ya da altı gün, üst katın yanı sıra üst kat. Çivilerimde acımasız olduğum gibi. Bununla birlikte, OPI gibi değil, benim için Essie’den daha uzun sürdüğüne inanıyorum. harika şeyler!

Dost canlısı topluluk temyiz bağımlısı,

Karen

Categories: category

0 Comments

Leave a Reply

Avatar placeholder

Your email address will not be published. Required fields are marked *