Gerçeği söylemek gerekirse, her zaman “ihtiyacım olan” çok sayıda ürün var (hava alıntıları, çok gevşek bir şekilde eklendi), ama şu anda, görevim dünyamı sallayan yeni krem ​​gölgeler bulmak.

Bu benim zorunluluğum.

REKLAMCILIK

Bu çok önemli görevin bir parçası olarak, dün Ulta’ya gittim, bilirsiniz… Recon’u yürütmek için, çünkü testçiler tekrar renklendirilebilir.

Yan not: Bu beni biraz korkuttu, çünkü uzun zaman oldu ve yakın zamanda gerçek yüzümdeki test cihazlarından herhangi bir makyaj uygulamayı planlamam olsa da, ürünlerin yer değiştirmesi ve ciltte nasıl bakmasına nasıl yardımcı oluyor Onlar için bir his, bu yüzden gözüme çarpan birkaç rengi renklendirdim.

Operasyonun araştırma aşamasında hala derinim, ancak her zaman listemdeki krem ​​gölge çizgisinde Smashbox’tan Amber ve Greige tonları var. Bana eski okul mac boyalarını (RIP) biraz hatırlatıyorlar.

Krem Shadow ile birlikte, nemlendirici bir güneş kremi arıyorum (sonbahar ve kış için ağır hizmet tipi bir yüze ve vücutlara ihtiyacım olacağımı düşünüyorum), hafif bir saç yağı ve krem ​​kaplamalı koyu bordo oje .

SHH! Sessizlik. Konumunuzu vermeyin. İyi bir av için gizli olmalıyız.

REKLAMCILIK

Şu anda hangi cazibe ürünlerini avlıyorsunuz?

Dost mahalle cazibeniz bağımlısı,

Karen

Categories: category

0 Comments

Leave a Reply

Avatar placeholder

Your email address will not be published. Required fields are marked *