Katkıya uymak bir yazar daha.

Yeni bir eve taşınırken, her zaman mümkün olduğunca basit hale getirmek istediğiniz kadar düşünmek için çok şey var. Bununla birlikte, yer değiştirmenin birikimine takılmak ve anahtarları teslim ettiğinizde ihtiyaç duyulan adımları gerçekten düşünmemek kolaydır. Yeni evinizdeyken en önemli farkı yaratan bu görevlerdir.

Yeni evinizi öğrenmek, tam olarak nasıl işlediğini öğrenmek ve hangi işleri ele alacağınızı seçmek, yeni bir ev sahibi olarak görevinizin bir parçasıdır. Yolculuğunuzu ve hayatınızı, bir plan yapmak ve anında başlamak için bir gün daha bırakmayı seçmekten çok daha basit hale getirecektir.

Gününüzde birkaç dakika yaparak, en önemli görevleri ve daha sonra gerginliğinizi basitliğin yanı sıra yeni evinizde gevşeme ve gevşeme sahnesine ulaşabileceksiniz.

Yürüyüşü tamamlayın

Kutu istiflemeye başlamadan önce ev boş olduğunda, yeni evinizin bir yoluyla bir araya gelme şansını alın. Satışta kararlaştırılan mevcut olan her şeyin yanı sıra ışıklar, anahtarlar, ısıtma ve cihazlar gibi çalışma satın alımında ne olursa olsun, önceden agreed onarım çalışmalarının ortaya çıktığını garanti etmek önemlidir. Eğer bu kararlaştırılan yönler artık tatmin olmazsa, emlakçınızla konuşma zamanıdır, ancak sözleşmenizde olmayan herhangi bir sorun meydana gelirse, şimdi sizin sorumluluklarınızdır. Hangi yükümlülükleri ele alacağınızı belirtmek gerekir, böylece daha sonra güvenebileceğiniz uygun tamircileri, ısıtma mühendislerini ve propan işini keşfedebilirsiniz.

Nereye ait olduğuna karar ver

Kendinizi çok fazla zaman kazandırabileceksiniz ve ek hareket edebileceksiniz, eğer boşaltmaya başlamadan önce, sadece kanatlamak yerine nereye gideceğini seçerseniz. Bu, daha büyük ağır ürünleri hareket ettirirken daha da avantajlıdır, çünkü bunları hemen yeni evlerinde konumlandırabilirsiniz ve kendinize tekrar bir kez daha yer değiştirme gereksinimini kurtarır. Tabii ki, daha sonra her zaman yer değiştirmenin yanı sıra değişiklikler yapabilirsiniz, ancak bunu ilerlemede seçebiliyorsanız, kendinize ek görevlerden ve ağır kaldırma tasarrufu yapabilirsiniz.

Derin temizlik

Her ne kadar yeni eviniz derin temizlemek muhtemelen aklınızdaki son şey olsa da, tamamen açılmadan önce bunu yapmak ideal zamandır. Bunu kendiniz yapmayı veya profesyonellerde telefon görüşmesi yapmayı seçebilirsiniz, ancak ev ürünlerinin yanı sıra ev ürünlerinin yanı sıra çok daha zor hale getirmenin yanı sıra şimdi tüm bunlara ulaşmak zor alanları temizlemek mantıklıdır. Aynı şey her türlü halılar için de, boşluklar boşken, halıların temizlenmesi mantıklıdır, önceki sahipler tarafından lifde yerleşik her türlü kiri hareket ettirmek ve evi taze, temiz ve hazırlanmış hale getirir İzlemeni yapman için.

Categories: category

0 Comments

Leave a Reply

Avatar placeholder

Your email address will not be published. Required fields are marked *