Bir sorun değil, kentsel çürüme!
39 $ son düşüşe çıktığında kentsel çürüme Troublier Paleti’ni sevdim, ancak şimdi 19 dolara satılıyor! Benimle dalga mı geçiyorsun?! Bu fiyata çok seviyorum, şu anda satışta ne kadar (Sephora ve UD web sitesinde konuşurken). Sanırım bu harika bir “çıkış” paleti ve bu fiyattaki paranın için Hella Major Bang’ı aldın.

Açtığınızda, dokuz tonlar vardır, çünkü dokuz tava vardır, ancak aslında 10 vardır, çünkü iki ton çatışma, merkez tavasını paylaşır. Siyah ve beyaz arasında bölünmüş ve bunun arkasındaki gerekçeyi tam olarak anlamıyorum çünkü siyah beyaza girer ve beyaz siyaha girer, ancak ikisi de yararlıdır, bu yüzden özellikle de yaşayabilirim 19 dolar.

REKLAMCILIK

Palet ayrıca, kalınlaşmaya maruz kalan minyatür bir Troubmaker Maskara ile birlikte geliyor, ancak uzunluklandırma ve kıvrılma işleminde sadece Tamam.

Şimdi, bu paletteki üç sıcak tonlu kahverengi mat, bu kötü genç çocuğun kötü ve @ SS seviyesine kadar çarptığı şeydir. Hiçbiri aşırı organ turuncu-y ya da kırmızımsı, şimdi en iyi büyük eğilimlerdir ve üçü de oldukça faydalı bir gün / gece renkleridir. En hafif olanı aslında bana Mac Bambou’yu hatırlatırken, orta tonlu biri Mac yumuşak kahverengi gibi görünüyor ve koyu kahverengi, Mac Brown Down Dupe için pratik olarak geçebilir.

Gündüz ve geceleri giyebileceğimi bildiğim renkler. Sabah saat 2’de bile … sabah 2’de göz farı giymek için fazla bir nedenim yok (artık).

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

Ayrıca ışıltılı, parlak göz kapancıları iki katına çıkan dört metalik takımı da var. Browns’tan biraz tıkner hissediyorlar ve biraz serpin sergiliyorlar – Browns’tan çok daha fazlası (herhangi bir serpinti yok) – ancak satış fiyatı, buna iyiyim.

Böylece, bir partiye gidiyorsanız, bu palet bir göz atmayı gerçekten kolaylaştırır. Browns’un bir veya ikisini kapaklarınızda karıştırabilirsiniz, ardından kirpik çizgilerinizi metaliklerden herhangi biriyle satabilirsiniz.

Burada, özellikle beyaz-siyah çatışma ile birlikte Tandem’deki mücevher tonları ile gölge yoğunluğu ile oynamak için bazı iyi seçenekler var. Üst resimde, yeşil gölgeyi giyiyorum, Bankroll, çatışmada siyah gölgenin tepesinde katmanlı.

Temel olarak, metalikleri siyah gölgenin üstüne uygulamak onları daha zengin, koyu ve daha derin görünmelerini sağlar ve onları beyaz gölgenin üstüne uygulamak onları daha parlak görünür.

Bu oldukça esnek bir palette oldukça iyi bir satış. Demek istediğim, kahverengilçe harika, ancak beyaz / siyah çatışma ile birleştirilmiş metaller bir sonraki seviyeye çıkar.

REKLAMCILIK

Yararlı ve satışta!

Dost canlısı mahalle cazibe bağımlısı,

Karen

Categories:

0 Comments

Leave a Reply

Avatar placeholder

Your email address will not be published. Required fields are marked *