ile sessizce parlayan idealiniz var.

Birlikte gruplandıralım, diğer makyaj devrimcileri, hem de büyük parıltılardan esnekliğimizi belirtelim! – BİZ, dünyanın allık meraklıları, yaşam, özgürlük ve ince bir parıltının arayışı için idealdir.

REKLAMCILIK

Ve bu yıl, başarı bizimdir! Çorur, pırıltılı yanaklar sadece bir nars özgürlük highlighting (27 $) uzakta. Bunların birkaç katmanını yaptıktan sonra, pırıltılı şeftali, beklenmedik bir şekilde yumruklarınızı büyütme arzusunu hissederseniz, insanlara power-to-to-to-to-to-to. Yaptım (ve sonra, çukurlarımı tatlım, boğduğumdan tam olarak ne kadar zamandır tuttuğumda hızlıca indirdim!).

Nars Holiday Collection Corps’in bir üyesi olan Özgürlük Bayan Liberty, bağırmadan yanaklara ilgi görüyor. Küçük gümüş glitter parçaları ile lekelenmiş sıcak bir şeftali, her iki rengi ve parıldayanın yanı sıra güzelce bakar.

Sadece beni canlı hissettiren renklerden biri, yanı sıra yumuşak bir yanak parıltısı için dumanlı gözlerle ve / veya koyu dudaklarla giymek için en iyi gölge olduğuna inanıyorum.

Fiyat: 27 $
Müsaitlik: Yakında Nars sayaçlarına geliyor ve şimdi çevrimiçi teklif edildi
Makyajın yanı sıra çekicilik derecesi: A +

Güncelleme 10/18/11, 21:15 PM: Operasyonun Balkabağı Chai Latte’nin bir başarı olduğunu bildirmekten memnun oldum.

Bugün öğle yemeğimdeki Starbucks’a atladım ve kendime bir soya balkabağı Chai Latte’yu satın aldım, sanırım, sanırım, bana yardımcı olan Barista’ya göre gerçekten tipik bir istek. Aynı şekilde, onun BFF’nin tercih ettiği Starbucks içeceği olduğunu belirtti.

REKLAMCILIK

Lo, bakmanın yanı sıra, bir bardakta kabak turtası gibi tadı! Balkabağı pasta sevdiğimden beri harika. Çok iyi, aslında, yarın bir tane daha almayı planlıyorum.

Dost canlısı topluluk temyiz bağımlısı,

Karen

Categories:

0 Comments

Leave a Reply

Avatar placeholder

Your email address will not be published. Required fields are marked *