Flashback 2012: Bir Bob, Patlama ve Pembe Saç …
Mah Hurr’a ait olduğunda, oldukça macerantiy olduğumu, çok fazla stiline uygun olduğumu ve her 15 saniyede bir ya da öylesine geçtiğimi düşünüyorum (Tamam, iyi, her üç veya dört ay gibi) .

Ve tadı nasıl değişeceğini tahmin edememekten asla vazgeçmemeyi asla sevmiyorum, ancak oldukça olumlu olduğum belirli saç modellerinin olmadığını belirten rahatım.

REKLAMCILIK

Bir pixie cut gibi.

Diğer insanlarda hoşuma gitti! – Beni yanlış anlama – ancak büyüme sürecini yönetemediğimi anlıyorum. 90’lı yılların sonundayken, yaşadım, büyümeye çalışırken boynumun arkasından sürünen olduğuna inandığımda inanılmaz derecede kısa çene uzunluğunda saçlarım vardı. Büyüme kısmını yönetemediğim için en az dört kez keserim.

Bir kefal ya da bir şık yapabileceğime inanmıyorum. Yine, onları meşru rock’ları yasaklayan bazı son derece şık kadınlar üzerinde gördüm ve şık olarak son derece şık görünüyorlar, ancak neredeyse kötü olduğuma inanmıyorum. . Belki biraz dövmeler olsaydı …

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

Her türlü ciddi künt kesim büyük olasılıkla aynı şekilde zayıf bir fikir olabilir. Saçlarımın çalışması için katmanlara ihtiyaç duyuyor, lol! Her şeyin bir uzunluğundayken, sadece ağır olduğu kadar ağır görünüyor … ve son derece kuzen.

Bakalım, başka ne …? Ey! – Şimdiye kadar yaşadığım inanmıyorum, hiç tekrar sızar. Bakınız: artık gençlik travması. Büyükannem Kurumu Temyiz Kurumu Geri Döndüğünde, Saçlarımı Uygulamaya Gitti !!

Kalbini korusun … iyi, ancak transpired’in hiçbir şekilde sevimli olmadığını belirtti.

REKLAMCILIK

Hmm … Düşündüğümden daha az maceracı olduğum gibi görünüyor, lol!

Peki ya sen tatlılar? Kesinlikle asla yapmadığınız saç modelleri var mı?

Dost canlısı topluluk temyiz bağımlısı,

Karen

Categories: category

0 Comments

Leave a Reply

Avatar placeholder

Your email address will not be published. Required fields are marked *