ve Dudak Balması Ödülü, bir kedi oyuncak kadar iki katına çıkma olasılığı var. … EOS + Rachel Roy Sınırlı Sürümü Pürüzsüz Küre Tatil 2014 Koleksiyon Dudak Balms, Yay!

Tablar bu şeylerle oynamayı seviyor. Paskalya yumurtaları ya da kabarık topları gibi görünüyorlar, ama aslında küçük dudak balmsları. Otururken bir tane bırakırsam, sekmeler onu kırışık bir top gibi kınamak etrafında bop olacaktır.

REKLAMCILIK

Tabii ki, şimdi size bunu söylüyorum ve onlarla oynamasının fotoğrafını çekmek istiyorum, bunu yapmaya kesinlikle hiçbir ilgisi yok.

Kediler.

Kedi oyuncakları kadar bu çiftin, bu sınırlı sayıda Balms hattıyla ilgili çok sayıda havalı şeylerden biri.

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

EOS ve Moda Tasarımcısı Rachel Roy (bir EOS Die-Sert) arasındaki bir işbirliğinin ürünü, her birinin farklı tropik olarak temalı bir parka sahiptir. Hintli yaz portakal çiçeği, Aloha Hawaii Çilek Kivi, St Barth’in Sunrise Pink Greyfurt ve Barbados Heat Wildberry var.

Ayrıca aromaladıklarını ve resmen olduklarını umuyordum, ama ne yazık ki, onları giydiğimde hiçbir şey tadamıyorum.

Hepsi USDA sertifikalı organik, Shea yağı ve jojoba yağıdan oluşur ve petrolatum, parabenler ve glütenlerin ücretsizdir.

Dudaklarımda, renksiz formül hafif ve pürüzsüz hissediyor ve dışarıdayken rüzgar at kuyruğumu kırbaçlıyor, saçlarım dudaklarıma yapışmıyor.

REKLAMCILIK

Şimdi, bunlar kesinlikle bu günlerde dudak balmumu gibi yoğun bir şekilde nemlendirici değil, Kum saati tarafından 28 no’lu dudak arıtma petrolü (dudaklar, dudaklarınız benim gibi kuru kalibreli ise şaşırtıcı bir şey değil), ama için Hızlı bir hafif nem çarptı, onlar gayet iyi.

St. Barths, Hintli Yaz ve Aloha Hawaii ile üçlü bir paket şu anda Ocak ayına kadar 9.99 $ (ve Barbados Isı ile tek bir paket sadece 3.49 $ ‘dır, Walmart, Walgreens, CVS, Rite Aid, Ulta, Kohls ve ayrıca internet üzerinden.

Bir karar vermenize yardımcı olursa, kedi oyuncakları olarak,% 100 tekir kedi onaylıdır.

Categories:

0 Comments

Leave a Reply

Avatar placeholder

Your email address will not be published. Required fields are marked *