Merhaba kız, merhaba! Bugün biraz parlak giyelim …
Ah evet! Her zaman çalışmak için parlak renkler giyiyorum (ama bunun tam olarak sayılmadığını anlıyorum)! Yine de, eğer herhangi bir anlam ifade ederse, belirli renkler giymek için doğru zihniyette olmam gerektiğini düşünüyorum.

Renkler çok etkileyici, değil mi? Tam olarak nasıl hissettiğime bağlı olarak, bazen bilinçsizce, özellikle kıyafetlerimin yanı sıra makyaj yaparken ruh halimi şekillendiren renkleri aradığıma inanıyorum.

REKLAMCILIK

Makyajla, gerçekten mutlu hissettiğimde, sandalyemde oturmakla ilgili çok mutlu hissediyorum, kendimi aydınlık, neşeli pembe ya da turuncu rujlara ulaştığını fark ettim – böyle şeyler – oysa “mavi” hissettiğimde (ha!) veya koşmak ya da sadece çalışmak için gerçekten değil (aynı zamanda “Crazy Sekmeleri ile başa çıkma” olarak kabul edilir), genellikle parlak veya yoğun bir şey giymek istemem. kesinlikle yoğun bir mavi göz görünmüyor ya da neon pembe dudaklar yok.

Ben varsayımım, o gün kullandığım şeylere göre tam olarak nasıl hissettiğimi söyleyebileceğinizden beri kalbimi kolumda takarım.

Giyim gelince, evet, özellikle elbiseler, çalışmak için parlak kıyafetler kullanmaktan hoşlanırım, ancak parlak makyaj takarken sık sık yapmam.

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

Ne söyleyebilirim? Bir ton siyah giyerim! Bazen bir California kızın vücudunda sıkışmış bir New Yorklu gibi hissediyorum. Siyah kıyafetler çok kolaydır, şık, yanı sıra, işleri de inanmak zorunda değilsiniz. Pozitiflerin büyük fırsatları.

Yine de parlak aksesuarlarımı severim. Bir çift sıcak pembe ayakkabı, bir teal bib kolye veya bazı sarı tehlike küpe, mutlu bir kızım. Ancak yine, parlak makyajlar ve kıyafetlerin yanı sıra parlak aksesuarlar hakkında aynı yöntemi hissediyorum. Zihnime ya da ruh halime bağlı.

REKLAMCILIK

Yani evet! Kısa bir cevap vermek için gerçekten, gerçekten çok uzun … Parlak makyaj kullanmayı seviyorum.

Peki ya sen? Kurum veya işe parlak renkler (makyaj ve / veya kıyafetler) giyiyor musunuz?

Dost canlısı topluluk güzellik bağımlısı,

Karen

Categories:

0 Comments

Leave a Reply

Avatar placeholder

Your email address will not be published. Required fields are marked *