Hourglass VisionAile Duo’yu gözlerimde sergi (38 $) kullanarak; Şimdi çevrimiçi olarak sunulmasının yanı sıra Sephora’nın yanı sıra kum saati sayaçlarında
Yeni bir Mor Göz Farı Tek / Duo / Dörtlü / Paleti ile yaklaşık olarak her 6.14 saniyede (tenunumsuz makyaj kıtlığı bozukluğunun yan etkisi), günlerce, haftalar için büyük olasılıkla işlev görebileceğimi kabul etmeye başladım. veya belki de sergideki Kourglass VisionAire Duo’yu kullanarak bile aylar.

Çabucak her zaman tercih ettiğim mor ikililerden biri yanı sıra, her zaman en azından biraz daha iyi hissettiğim zamanlarım.

REKLAMCILIK

Bir taraf, daha hafif, Shinier Mac Shale gibi bir pırıltılı bir mera; DİĞER, ince macenta undertones ile pırıltılı bir patlıcan (ıslak bir fırça ile başvurduğumda daha fazla fark ettim), gölge daha derinliğe daha derinlemesine inandığım için.

Her iki taraf da pigmentle doludur – en çok ayrımcı dut mavileri bile, aynı zamanda belki de sert çekirdekli Mac-Aholics’i bile memnun edin.

İpeksi, neredeyse kremsi artan petal formülü, muhteşem gradyanlar geliştirmeyi ve hepsinin en iyi şekilde geliştirilmesini kolaylaştırır, tozlar tamamen düşüş, kırışıklıkların yanı sıra kırılmayı da azaltır.

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

Nars 413 Blkr Duo’ya ne kadar yakın serginin ne kadar yakın olduğunu merak ediyorum?

Hmm … KAPATMAYORUM, ancak kesinlikle DUP’lar değiller. Sergi tonları benim için biraz daha parlak görünür, ruh halim üzerinde karşılık gelen bir parçalayıcı etkisi ile.

Hala 413’ü bitlere götürüyorum, ancak daha sert bir kızın yanı sıra daha sert bir kenara sahip olarak buna inanıyorum.

Soldaki kum saati sergisi yanı sıra Nars 413 blkr sağda
Kum saati sergisi

Soldaki kum saati sergisi yanı sıra Nars 413 blkr sağda
Soldaki Mac Shale’in örneğinin yanı sıra sağdaki sergiden daha hafif gölge

Büyük olasılıkla bir elbisenin yanı sıra topukların yanı sıra bir elbiseye kaymak için havamdayken ya da köpekleriyle yürüyen yabancılarla sohbet etmek istediğimde sergiye dayanırdım.

Daha fazla emo günleri için 413 blkr tasarrufurum – sadece olmadığım zaman – yapmayı istediğim kadarıyla kendimi siyah deri ceketi ve kulak tomurcukları olan koruyucu bir mor koza içine sarmak. Kimseyle konuşmak zorunda değilim.

REKLAMCILIK

Son bir şey: Laura Mercier’in havyar sopa göz rengi gri incide olması durumunda, sergi üstüne katmanlı bir şekilde dikkat çekici görünüyor!

Uzun vadeli Unung Heroes serisi, bir dizi cihazlı güzellik markalarından tercih ettiğim uzun vadeli koleksiyon ürünümden birkaçı.

Dost canlısı topluluk güzellik bağımlısı,

Karen

Categories:

0 Comments

Leave a Reply

Avatar placeholder

Your email address will not be published. Required fields are marked *