Hiç uzun bir günün bitiminden sonra, sadece eğlence için her zaman kullandığınız makyajın üzerine makyaj yaptınız mı? Numara? Evet? Belki?

(Lütfen evet belirtin.)

REKLAMCILIK

Revlon’dan birçok şeyle burada olan şey buydu!

Bazen sadece parlak bir çevre dostu göz farı kaydırmalısın, biliyor musunuz? Revlon tamamen paketlenmiş kombinasyonundaki olan daha soğuk tarafta, bu yüzden yüksek ışın parıltısı isterseniz, sadece hoşuna gidebilirsiniz.

Parlaklıktan bahsetmişken, Alacakaranlık Gleam vurgulayıcı günlerce parlıyor. İnce taraftaki kirişlerimin ışığını seviyorum, bu yüzden üst elmacık kemiklerimde düzenli olarak giyeceğim bir şey değil, ancak iç köşe vurgu olarak, evet, içine giriyorum.

Bu dudak astarından (çıplak) ve rujdan (hepsini çıplak) kombodan aldığım 90’ların titreşimlerini gerçekten seviyorum. Alışkanlıktan, dudak astarını karıştırdım, ancak bir dahaki sefere 90’ların tarzı süper model dudağı son derece tanımlanmış kenarlara sahip olmasını sağlamak için karıştırmayı planladım.

Aynı şekilde, büyük bir kıvrım ve asansöre sahip olan Revlon büyük fakir kirpik maskara kullanıyorum, ancak bir ton hacim ve kahverengi renkte colorstay eyeliner da kullanıyorum.

REKLAMCILIK

Dost topluluk cazibeniz bağımlısı,

Karen

P.S. Umarım şimdiye kadar mükemmel bir Çarşamba geçirirsiniz.

Categories:

0 Comments

Leave a Reply

Avatar placeholder

Your email address will not be published. Required fields are marked *