Merhaba bayanlar. nasılsın? Umarım sonunuzdaki her şey iyi gidiyor ve eğlenceli bir Yeni Yıl geçirmişsinizdir.

Birkaç gündür MIA olduğumu biliyorum, bu tamamen sıra dışı. Üç yıl boyunca (Şubat ’07’den beri) günde en az bir kez sohbet ettik, bu yüzden üzgünüm.

REKLAMCILIK

Söylemek yeterli, tipik benliğim gibi hissetmiyorum. Yine de sizi onunla ilgilendirmek istemedim ve bu yüzden sessiz kaldım.

Ama paylaşmanın muhtemelen hepsini tutmaktan daha iyi olduğunu düşünüyorum, işte burada…

Yas

Arkadaşımın babasının ölümü bana sert vurdu. Daha önce hiç hissetmediğim derin ve derin bir üzüntü. Kalbim şu ana kadar başa çıkamadığım bir üzüntü ile dolup taştı.

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

Bir kısmı arkadaşım için hissettiğim acı. Yakın olduk çünkü çocukluk, birbirimiz için orada olmak ve acı çektiği için ben de öyleyim.

Diğer kısım, bir gün babamın kaybını da yas tutacağımın farkına varmıştı.

Cenazede arkadaşımın görüntüsünü görmeye devam ediyorum, babasını tutan tabutun arkasında yürürken, kardeşinin kollarında ağlayarak. Ciddi sitesinde onun için son bir şarkı (Rainbow Connection) söylemeye çalışırken sesinin sesini duymaya devam ediyorum çünkü sesinin sesini çok sevdi.

Hepsi bir çapa gibi kalbimi tartıyor …

Ve hitler gelmeye devam ediyor!

Genel halsizlikime ek olarak, geçen hafta aldığım öksürük (bahsetmeye değer düşünmediğim) resmen doktorum “reaktif hava yolu hastalığı” olarak adlandırdı.

Ama iki oh-seksi inhaler sayesinde (onları taşımak için sevimli bir bileklik arıyor), sonunda daha iyi oluyorum.

Disney’in Külkedisi’nden animasyonlu kuşlar hayal ettim

Penceremin dışındaki hafif bir yağmurun yatıştırıcı sesini uyandırdım. Bir süre dinledim ve sonra durdu. Sonra kısa bir sessizlik ve sonra cıvıl cıvıl cıvıl ve şarkı söyleyen kuşların bir senfonisi, “Yüksel ve Parça, Karen! Uyanma vakti! Hadi gidelim. Kalk, kalk, kalk! ”

Ve ben de yaptım.

Teşekkür ederim

Sizin gibi dünyadaki iyi her şeyi aniden hatırlatıyorum – yoğun ve cömert bir insan, yoğun ve cömert bir insan, makyaj veya akşam yemeği planları, okul ya da iş ya da hayat hakkında benimle hayal kurmak için harcamak için.

Evet, bunun bayat geldiğini biliyorum, ama sen olduğun için teşekkür etmek istiyorum. Her şey, iyi şeyler ve kötü, benim için oradaydın.

REKLAMCILIK

Memnuniyetimin tekrar yüzeye yükseldiğini hissedebiliyorum… bir makyaj ve güzellik denizinde yukarı ve aşağı sallanıyor.

Dost mahalle cazibeniz bağımlısı,

Karen

Categories:

0 Comments

Leave a Reply

Avatar placeholder

Your email address will not be published. Required fields are marked *