Sonraki Durdur: Stevie Nicks (lütfen makyajın olmadığını lütfen)
Yeni Saç, Kız! Bu, yaklaşık iki yıldır yaptığım en önemli modifikasyon, ancak biliyor, ancak çok hazırdım. Hala hella uzun, ancak şekil ve renk farklıdır.

Şimdi Corte Madera’daki Plum Beauty Salon’da çalıştığım ve saçlarımı sonsuza dek süren, uzun süre devam etmek istediğim gibi, bir şeye kadar olmasını istediğim gibi, her şeye dayanmak istediğim gibi Üst eleklerime dokunan çerçeveleme katmanlarıyla ve çenenin yanı sıra alt katmanları altta tutmanın yanı sıra, üst kapak kemiğine dokunan çerçeveleme katmanları ile daha uzun bir anlaşma yaparak ilham verici şekil.

REKLAMCILIK

Özelleştirilmiş bir şık olarak açıklıyor, bu yüzden hacmin büyük kısmı, daha önce olduğu gibi, bitmeyenlerin yanı sıra onunla birlikte olduğu gibi. Aynı şekilde merkezde yer aldıklarını sağlamak için patlamalarımı kesti, ancak eğer eğer eğer eğer eğer bir yan süpürmeye geçmemi sağlayan bir yöntemle kesildi.

Alis, rengin kesin adından bahsetmedi, ancak WellA’yı kullandığını ve gölgeyi sıcak bir çikolata kahverengi olarak açıkladı. Çizgilerin yanı sıra, yüzümün etrafında rastgele zengin bakır parçaları elle boyadık.

El-resminin yanı sıra folyoların yanı sıra, el-boyalı parçaların, folyolardan daha az dikişsiz görünmesinin yanı sıra, el-resminin yanı sıra, yaratıcı vizyonunuzun size rehberlik etmesine izin verebileceğiniz çok daha fazla dikişsiz görünmesidir. Aslında saç üzerinde boyamak gibi. Bu rock için ‘n’ rulo görünümü için Alis, bir tarafta bazı tıknaz parçalar, daha sonra diğerinde biraz daha küçük, daha küçük uçlar yaptı.

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

Ben buradayım!

Sizi arabanızda selfies alarak gören diğer insanları görüntülerken …
Aldığım her “önce” resminin nedeni kesinlikle korkunç bir konseptim yok.

Bu kesim ile çok daha fazla denemek için gerçekten ileriye bakıyorum. Alis, bir at kuyruğu ya da yarım midilli yaptığınız ve patlama yüzünüzü çerçevelerine izin verdiğinizde çok güzel göründüğünü söyledi.

Köklerdeki yükseklik için biraz arka tarama ile çok az bir şekilde sevimli görüneceğine inanıyorum.

The The The The The Stevie Nicks de, ve bildiğiniz gibi, büyüdüğümde onun olmak istiyorum.

REKLAMCILIK

Alis ile bir ziyaret rezervasyonu yapmak istiyorsanız, bana bir e-posta gönderin, onun bilgilerinizi sağlayacağım. Şimdi rezervasyon yaptırması biraz zor çünkü, hayatınınki gibi yaşandı ve Vegas’taki yaşıyor, ancak birkaç hafta boyunca müşterilerine bakması için Körfez alanına uçuyor.

Dost canlısı topluluk cazibesi bağımlısı,

Karen

Categories:

0 Comments

Leave a Reply

Avatar placeholder

Your email address will not be published. Required fields are marked *