Kedilerin büyülü varoluş düzlemlerine özellikle güçlü bir bağlantıya sahip olduğu tipik bir bilgidir. Boyut kapıları arasında, bir alemden diğerine geçerken yanı sıra, her gece cadı saatinde normalde büyük bir şekilde uyandırırlar, bu yüzden bir şeyler görürler … Birçok kedi atasözü mezarlık vardiyasını ve sonuç olarak bütün gün kestirmenin yanı sıra Büyülü casuslar ya da sihirbazların tanıdıkları olarak ay ışığına çıktıklarından beri.

Yine de Underdark’a yakınlığına rağmen, az sayıda kedi, doğaüstü bağlantılarını insan dünyasında başarıya çağırıyor.

REKLAMCILIK

Tabii ki sekmeler dışında birkaç kedi. Çok sayıda başlık arasında, aynı şekilde Druids Konseyi’nin yanı sıra Leprechauns’un da büyük birinci sınıf büyükelçiydi.

Bu nedenle, her pıhtılığın her bir gökkuşağının sonundaki her tencerenin nerede olduğunu bilmek için malzeme düzlemi üzerindeki tek canlılardan biriydi.

Ancak büyük bir güçle büyük sorumluluk geldi ve kimseye söylemedi.

Rosie

Rosie, selefinin doğaüstü bağlantılarına sahip olmayabilir, ancak ekmeğinin hangi tarafının tereyağlı olduğunu biliyor, bu yüzden bugün St. Patrick Günü’ne bu hafta takdirini gösterdi (Druidik Lore’a göre yılın çok daha büyülü günlerinden biri) Uygun giyim.

REKLAMCILIK

Bejeweled yonca yakasına baktığını düşünüyorsunuz?

Dost canlısı mahalle cazibe bağımlısı,

Karen

Categories:

0 Comments

Leave a Reply

Avatar placeholder

Your email address will not be published. Required fields are marked *