Dior Başkenti Göz Farı Paleti ($ 63)
Smokey gözleri giymeyi sevdiğinizde yapılacaklar listenizin patlamasını söyleyebilirsiniz – ve bu kadar büyük bir aşk, yıldızların kendilerine çökmesini sağlar – ama en son onları gerçekten giydiğini hatırlayamazsınız.

Haziran mıydı? Bekle, Hayır – Temmuz?

REKLAMCILIK

Dürüst olmak gerekirse hatırlayamıyorum.

Ama bugün oraya gitmem gerekiyordu, hafif göz farı paletinin dior başkentini açtığımda # 806.

Yine de bu haki!

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

Işık Göz Farı Paleti’nin Dior Başkenti
Yeni Dior Güz 2016 Skyline koleksiyonundan.

Ama buna gelmeden önce … nasıl gidiyor? Seni özledim. Ormanın boynunda yenilikler ne?

Hala yüzümü geçen hafta bahsettiğim bu gizli projeye gömülü oldum (geçen hafta mıydı?) Ve Connor olmayan Claire zamanımın çoğunu alıyor. Ama şimdi neredeyse neredeyse bitti.

Hemen hemen.

Bitirme dokunuşlarını üzerine koyuyorum ve çok heyecanlıyım. Daha önce hiç böyle bir şey yapmadım.

Ancak çok zaman alıyor, bu yüzden makyajla denemek için çok fazla zaman geçirmedim.

Tabii ki bu sınırlı sayıda dior paleti hariç. Bu paleti için zaman buldum.

Haki gölgesinin bir karışımını ve LID’lerimdeki altın gölgeleri, kirpik çizgilerindeki koyu mor ile astar olarak. Ayrıca iç köşelerimde bejin küçük bir dokunuşunu da düşürdüm.

Fiyata gelince, dior, bu yüzden kendinizi destekleyin … 63 $ (dior) ve çember küpelerinizi şu anda etiket şokundan sonra titremekten durdurabilirseniz, kusursuz dior ışıltısına hayran kalmak için bir saniye ayırın. Bence markanın her zaman iyi yaptığı şeylerden biri.

Bitirmek parlıyor ve bence bir ayna parıldığından daha fazla bir parıltı olduğunu düşünüyorum ve bir don derken bu değil.

Oh-so-flattering de. Benim ince çizgilerim tamamen iyi.

Cidden, parıldayanı çekebileceğinizi düşünmeseniz bile (bu, en soğuk yüksek parlaklıklar hakkında hissettiğimdir), bu gölgeler çok yapılabilir.

Küçük bir duman olabilecek tek kişi, diğer dört tondan daha tipik bir dona daha yakın olduğunu düşündüğüm en hafif bej. Ancak iç köşelere veya kaş kemiğinizin altına sıkıca sıkıştırmayı sürdürürseniz, iyi olmalısınız.

Bence bu Quint’in adı da mükemmel şekilde uygundur. Buna ışık sermayesi denir ve gerçekten bu yumuşak ve ipeksi gölgelerde kapakların kirişimi gibi hissediyorum.

REKLAMCILIK

Işık sermayesini şimdi Dior Counters’ta ve 63 dolara çevrimiçi olarak bulabilirsiniz. Şimdi yeni manzarası koleksiyonundaki iki paletten biri.

Dost canlısı mahalle güzellik bağımlısı,

Karen

Categories: category

0 Comments

Leave a Reply

Avatar placeholder

Your email address will not be published. Required fields are marked *