Genel tatil alımımın yanı sıra kontrol stantındaki / Kayıt Alanı’ndaki yüzde kırk ila elli olduğunu belirtebilirim.

Bu benim bir meselenin yanı sıra, mağazaların tam olarak yaptıklarını anladılar. Hepsi satın alma psikolojisi. Bu alanda ne olursa olsun – tüm sevimli bit hediye kümeleri, stoklama doldurucuları ve atıştırmalıklar – her şey görme hattınızda stratejik olarak en iyisidir, bu yüzden onların yanı sıra onları görmelerine rağmen, “Ah! Bunu ihtiyacım var! ” veya “Jen tamamen bunlardan biri gibi olur!” Doop-da-doo, MAH sepetinde bir tane azaltacağım …

REKLAMCILIK

Evet, ben o kişiyim. Ben de sen de elini kaldır.

Bu nedenle, bu işlemci Joe’nin bitkisel infüzyon antolojisi çayını, farklı gevşek yapraklı çayların sekiz örneğinden dolayı (sadece 6.99 $) tam olarak nasıl keşfettiğimi tam olarak nasıl keşfettim. Kasiyer tarafından bir sepetteydi, tam olarak nasıl geçtiğini anlıyorsun … bir somun ekmek almaya gittiniz, ancak yeni çayların yanı sıra iki torbaya bakarlığa emanet ettiniz.

Yine de ne kadar harika?! Çaylar, tüm kafein içermez, ki bu, son derece iyi anlamadığınız birine hediye olarak sağlıyorsanız, yani daha önce hiç görmediğim harika kombinasyonlar var, bu yüzden hayır ” Şeftali tutkusu “kötü bitkisel çaylar. Altın Hindistan Cevizi Masala, Lapacho Apple ve Thai’d limon nane gibi, bundan çok daha egzotik isimler.

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

Golden Hindistan Cevizi Masala One, zerdeçal, hindistancevizi, tarçın, zencefil, kakule, fenugreek, kara biber ve Cayenne biberinin yanı sıra parlak bir goldenrod rengidir. Tüm büyüleyici çay bileşenlerini görebilirsiniz, çünkü her biri şeffaf bir plastik torbada bulunur. (Gevşek yapraklı çaylara bir göz atmayı seviyorum. BTW. Ben bu şekilde inek.)

Bahse girerim, bu çay severler için harika bir hediye olacak ve sadece 6.99 dolar. Ailem için bir kutu var. Bir süredir Filipinler’de eve gidiyorlar, bu yüzden mevcut bir karşılama evi olacak.

Gerçekten her türlü çay tadı yoktu, çünkü bitkisel olduklarından, hamilelik sırasında bazı bitkisel çaylar hakkında emin değilim. Bebek kadını geldikten sonra bekleyeceğime inanıyorum.

REKLAMCILIK

6.99 ABD doları için iyi bir hediye potansiyel. Trader Joe tekrar yapar!

Dost canlısı topluluk cazibesi bağımlısı,

Karen

Categories: category

0 Comments

Leave a Reply

Avatar placeholder

Your email address will not be published. Required fields are marked *