Bugün Sephora’daki bu yeni parlak gelecek jel serum kapatıcıları gördüğümde pistlerimde durdum.

Böyle. Birçok. Renkler! Hepsinde, bu muhteşem bir gölge yelpazesidir ve onlar sadece 14 dolar!

REKLAMCILIK

Anlaşmayı benim için sızdıran şey, onlar hakkında ve üzerinde çılgına dönen makyaj sanatçılarından biriyle ve iyi çizgilere nasıl çalışmadıklarını ancak yine de tam kapsam sundukları makyaj sanatçılarından biriyle konuşuyordu. Ona gerçek anlaşma koyu halkalarla başa çıkabileceklerini düşündüğünü sordum ve “kesinlikle” dedi. Vakıf yerine bazı durumlarda onları kullandığını bile söyledi.

Evet. Bunun sesini seviyorum.

1) Bavyera krem, 2) Boşaltma, 3) Fondan, 4) Tereyağı Kremi, 5) Parfait, 6) Madeleine, 7) Krema, 8) Palsier, 9) Sable, 10) Eclair, 11) Tatin, 12) Pekan Bi , 13) Krem Karamel, 14) Toffee, 15) Dulce de Leche, 16) Pot de Creme, 17) Çikolatalı Sufle, 18) Ganache, 19) Trüf, 20) Şeytanın Yiyecekleri

Oradan pekanlı turta ve krem ​​karamelli, daha hafif orta gölgelerden ikisi ile yürüdüm ve eve geldiğimde ikisini de koydum. Her gözün altında. Faz testinden biri şimdi başlıyor.

Şimdiye kadar, gerçekte, kapsamayı gerçekten seviyorum – kesinlikle tam – ve cildimde nasıl oturdukları. Ayrıca katmanlar halinde inşa etmek kolaydır ve kız Sephora’da dediği gibi, ince çizgilerime (#ass) çalışmıyorlar.

Seçtiğim renkler hakkında biraz belirsiz biriyim çünkü benim için çok sarı olabileceğini düşünüyorum … ama etrafta oynayacağım ve belki de bir renk düzeltme kapatıcısıyla katmanlar.

REKLAMCILIK

Parmaklar geçti! bizi izlemeye devam edin…

Dost canlısı mahalle cazibe bağımlısı,

Karen

Categories: category

0 Comments

Leave a Reply

Avatar placeholder

Your email address will not be published. Required fields are marked *