şu anda dünyamı sallıyor
Tamam, şimdi ideal olsun.

Bu kadar. Sandalyenin dışına çık. Ayağa kalk ve bu ganimet biraz kıpırdadı, çünkü bir kez bu Jess Glynne şarkılarından herhangi birinde oyuna basın – seçiminizi yapın, herhangi biri! – Beş saniyenin altından daha kısa sürede sallanacak ve hareket ettireceksiniz.

REKLAMCILIK

Müziğin günün tonu ayarlama gücüne sahip olduğu düşünce okulundan ve eğer enerji verilmek, ilham almak ve inanılmaz bir güne sahip olmak istiyorsanız, bu şarkılardan birini seçin.

Bunun için hazırım.

Jess Glynne’ye tökezledim ve hemen aşık oldum …

Kuşkusuz, reaksiyonum, bir kaç gece önce spor salonundan geri döndüğüm için bir endorfin acelesinden etkilenmiş olabilir ve ilk Jess şarkımımı duyduğumda radyoyu dinlediğim için: Elimi tut. Arka kırma süresince bir kürek üreticisi üzerinde müthiş bir antrenmandan geçtikten sonra çok iyi hissediyordum, bu yüzden loopy oldu ve duyduğumda bir manyak gibi dans etmeye başladım.

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

Güneyli Novato Boulevard’ı Gri Mazda 3’teki Gri bir Mazda 3’teki Gri bir Mazda 3’teki Boulevard’ı sürerken DA Kulübü’ndeydi.

Onun hakkında çok şey bilmiyorum, ama inanılmaz bir kıvırcık mane olduğunu biliyorum (benim iç kıvırcık kızımı kucaklamak istiyorum) ve güzel, cesur kanatlı astar giymek için bir tutku (ki Bir hayranı).

Şimdiye kadar favori şarkılarımın bir kaçının yönünde sizi işaret edeyim …

İlk önce bu şarkı. Hediye verebilirsem, ruhumu, en derin iç çekirdeğimi, bir pop şarkısında, bu şarkı olurdu. En iyisini hissettiğimde böyle hissediyorum.

Benim ruhum, bir pop şarkısında

İlk defa bir bebeğim gibi bir bawled olabilirim ya da videodan zevk aldığım, çocukları ve sevgi ve sevgi bağları ve iki kişi arasında bakım hakkında. Gerçekten bana dokundu.

* koklalar *

Ne olursa olsun adam … kesinlikle bir klişe olduğumu kucaklıyorum, çünkü her şey beni ağlatıyor ve ben de iyiyim.

Oh, ve bu son şarkı, çetemi bir araya getirmek ve dünyayı değiştirmek istememi sağlıyor.

REKLAMCILIK

Evet, Man, Jess Glynne. O harika!

Dost canlısı mahalle temyiz bağımlısı,

Karen

Categories: category

0 Comments

Leave a Reply

Avatar placeholder

Your email address will not be published. Required fields are marked *