Nars Isolde Paleti Duo Göz Farı Yedek Dolum (25 $)
Benim için temiz ve yeni

Uzun zamandır tanınmış ve çok sevdiğim kalıcı toplama ürünlerine sahip olan Unsung Heroes serisimin aksine, temiz ve yeni bir serisi, bir süre radarımın altına kaydırılan kalıcı koleksiyon ürünlerini sergiliyor, ama sonra onları keşfettim! – Ve şimdi bence temiz ve yeni olduklarını düşünüyorum.

Tamam, “Isolde,” kelimesini, Nars Isolde Eyeshadow Duo’daki gibi “Isolde,” kelimesini bekliyordum ve bunun dünyanın uzak bir köşesinde egzotik bir adanın adı olduğunu, çünkü nars genellikle Renklerini isimlendirmekle ilgilendiğinde rulo, ama nooo! Tristan und Isolde adlı Richard Wagner tarafından bir Alman operasının bir karakterinin adı olduğu ortaya çıktı.

Rastgele! Makyaj, sen benim öğretmensin ve ben hazırladım ve istekli öğrenciyim.

REKLAMCILIK

Isolde … Aah! “Merhaba, sonbahar makyaj reçeli?!” Diyebilir miyim?

Nars Kalıcı Koleksiyonun bir parçası olan Isolde, son zamanlarda büyük nars paletimde ikamet etti. Neden denemek için çok uzun süre bekledim, asla anlamayacağım … çünkü çok güzel (özellikle cildinizin sıcak tonlarda varsa)!

Bir pırıltılı, bir tarafta Coppery şeftali ve diğer tarafta pırıltılı sıcak bir bakır elde edersiniz ve her iki taraf da ayağımdır.

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

Bu renkler beni sonbahar yaprakları ve rahat atkılar düşünmeye zorluyor. ve kabak baharat lattes. ve mat dudaklar ve botlar. Başka bir deyişle, düşmek.

Nars kelimenin tam anlamıyla güzel ikilisi var, ama bence Isolde’nin ilk olarak bir bağırmaya değer olduğunu düşünüyorum, çünkü yoğun pigmentli (bir ya da iki katman seni iyi yapmalı) ve ikincisi, bu yüzden, pratik olarak kremler gibi hissetmeleri yumuşak. Onları kullanarak, herhangi bir fallout’u zor bir şekilde farkettim ve sekiz saat sonra ne olursa olsun zorlukla soluyorlar.

Sonra bir dona yaklaşan, ancak oraya oldukça yaklaşan bitiş var. Hiç beklememediğim ilginç yollarda parlamakla oynuyorlar.

Kapaklarımdaki bu tonlardan birini ayrı ayrı ya da bazı durumlarda birlikte karıştıracağım. Zamanın çoğunu, bakırla sevdiğim kırışıkta sıcak bir oranger mat kahverengi ile giyeceğim (ayrıca, eğer maceracı hissediyorsanız, kırışıktaki turuncu da çok güzel görünecek). O zaman bir sürü siyah astar yapacağım, biraz su ve kirpik çizgilerime özgü bir şekilde lekesiz lekelenmiş, ardından maskara, elbette, basit ama çarpıcı, her gün bir görünüm için.

Basit ve çarpıcı – tıpkı Isolde gibi! Bu Duo’yu çok fazla giymeyi umuyorum.

Bugünlerden birini bir renk örneğini verin (ayrıca mavi ve yeşil gözlü babes için de şiddetle tavsiye edilir).

Burada gösterilen Isolde dolumu 25 $, ikili, kompakt ve aynalı ikiliş 35 dolar. Narscosmetics.com’da (ancak sayaçlarda değil) ve çevrimiçi olarak Narscosmetics.com’da (ancak sayaçlarda) ve diğer Nars konumlarıyla birlikte Narscosmetics.com’da ve çevrimiçi olarak dolumları bulabilirsiniz.

Richard Wagner Hakkında

Ben adamı tanıyorum!

Şahsen değil … ama onu lise grubundan tanıyorum. Elsa’nın katedralin alayıcısındaki flüt solo’yu oynadım ve bu gün, en sevdiğim klasik parçalardan biri.

REKLAMCILIK

Her zaman kız bebek için oynarım.

Dost canlısı mahalle cazibe bağımlısı,

Karen

Categories: category

0 Comments

Leave a Reply

Avatar placeholder

Your email address will not be published. Required fields are marked *