HAZIR, SET, KAZ!
Makyaj ve güzellik blogunda uzun süren Unsung Heroes serisi, tüm zamanlarımızı favori kalıcı koleksiyon ürünlerimizden bazılarına sahiptir.

Issız Adası Kaş Jel Burada!

Tamam, bir çöl adasında mahsur kaldıysam, yeterince yiyecek ve su bulma konusunda daha fazla endişe duyuyorum ve Ada’nın Kaşlarım olacağını söyledim, ancak korunaklı bir tatlı su lagünü olduğunu varsayarsak ve Yiyebileceğim tüm mangolar ve papaya ve ben, şelalenin altına yatırırken ya da lagünün içine güvercini yaparken kaşlarımı hareket ettirmekten endişe duymanın lüksünü yaşadım, hepsi yaklaşık 24 $ fayda hazır set kaş 24 saati Jel.

REKLAMCILIK

Kız! Bunu neredeyse bir yıldır kullanıyorum ve ilk tüpümü bitirmek üzereyim. Korun! Ve kesin olarak, başka bir tane alıyorum.

“Evet, doğru, net bir kaş jeli ne kadar heyecan verici olabilir?” Diye düşünüyor olabilirsiniz. Bence, bunun gerçekten, gerçekten heyecan verici olduğunu düşünüyorum ve bazı makyaj temelleri gibi hissediyorum, kaşlarını kullanmak için sorun yaşayacaklarsa, gerçekten iyi olmalı, gerçekten iyi olmalı. ve bu.

Bağlamında koymak için, yıllarca altın standart olan Anastasia net kaş jelinden daha iyi olduğunu düşünüyorum. Bu, daha güçlü bir tutuşa sahiptir ve bireysel kaşlarım aracılığıyla fırça tarakları daha iyidir, bu da kaşları daha tanımlanmış ve daha dolu, YAY! Kaşınızı doldurmak için kullandığınız kaşlı toz veya kaş kurşunluğunu kullandığınız, ürünü kaldırmadan, kullandığınız kaşlarını kaldırır.

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

Bu, Anastasia kaş jeliyle ilgili bir şey … önce kaşlarımı doldurursam, o jeli onları aracılığıyla çalıştırın, kalemimin / tozumun / ne kullandığım her şeyi kaldırma eğilimindedir. O zaman geri dönüp boş noktaları doldurmam gerekiyor.

Şimdi düşünüyorum, neden bu kadar aşık olduğumu bilmiyorum, ama ben rakımı …

HAZIR KAZANMAK, KAZANAN KAIN! Mac Wrow Sculpt kalem ile kaşlarımda

Nadiren, eğer, eğer öyleyse, faydanın kaş jeliyle yapmanız gerekiyor, çünkü ait olduğu yerde kalır.

Ve onunla bazı farklı şeyler yapabilirsiniz, çünkü onu çıplak kaşlarınızda kullanabileceğiniz gibi, elbette spor salonuna giderken yaptığım şey bu. Bazen kaşlarımı Mac Wrow Sculpt ile doldururum, sonra bunu hızlı bir şekilde çalıştıracağım. Öyleyse, tarak da ileri geri fırçalayacağım, her iki kaşın iç kısmından hem de tam tersi. O zaman benim kaşlarımı fırçalayacağım.

Bunu önce uygulayabilirsiniz, sonra bir şeyleri sıkmak istiyorsanız, kaşlarınızı doldurmadan önce bir veya iki dakika bekleyin (hızlı bir şekilde kurur). Daha güçlü, daha cesur bir kaş istediğinizde denemek için iyi bir numara.

24 dolar ve bunun için oldukça büyük bir tüp elde edersiniz. Şimdilik, kalıcı çizgide fayda mağazalarında ve sayaçlarında mevcuttur.

REKLAMCILIK

Umarım denersin çünkü eğer yaparsan, problemleri kaşla … çözüldü.

Dost canlısı mahalle güzellik bağımlısı,

Karen

Categories: category

0 Comments

Leave a Reply

Avatar placeholder

Your email address will not be published. Required fields are marked *