sık sık keskin seviyorum …
Yorgun olmayan, ön bağırsak reaksiyonunu, homie’yi istiyorum.

(Başka bir deyişle, fazla düşünün!)

REKLAMCILIK

Keskin astarı severim, kesinlikle. Küçük tekir yavru kedi fiskeleri veya Pegasus-Ian oranlarının kanatlı astarı hakkında konuşursak önemli değil; Keskin, net astar çizgileri ruhum için bize ulaşın.

Belki de bir eyeliner tanrıçası var, yanı sıra hızlı bir şekilde numaramı olan yanı sıra, “Kesin satırları seviyorsun …” gibi mesajları yönetmeme izin vermenin yanı sıra, mesajı yönetmeyi de görüyor.

Veya belki de sadece bu makyaj türüne vestser olarak cevap veririm.

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

Muhtemelen ikincisi, her ne zaman bir süredir her zaman göz kalemi tanrıçasından bir telefon görüşmesi konusunda umursamıyorum … bu eğlenceli olabilir.

İronik olarak, Normalde 10-15 dakika daha yaptığımdan beri normalde bir daha yaptığımdan beri keskin astar çizgileri yapmam.

Evet, sık sık keskin astar gerçekten o kadar uzun sürüyor! – Sık sık daha uzun bir şey yoksa, hasar kontrolü yapmak zorunda kalmamın yanı sıra. Keskin astar mahkum almaz, yo! yanı sıra, birkaç milimetre tarafından kapalı olsa bile, söyleyebilirsin.

Böylece, evet, Dat Winged Liner Doe gibi olsam da, uygulama hatalarımı gizlemenin çok daha kolay olduğu için günlük olarak normalde daha yumuşak bir astar taktım.

Kirpik çizgilerim boyunca hızlı bir şekilde mükemmel bir çizgi çizmesi çok daha kolay, sonra bir kurşun kalemle (genellikle daha yumuşak gradyanlar üretmek için bir vardiya rengiyle dolu) kasabaya gitmesi çok daha kolaydır. Bütün hizmetten daha az zaman içinde, buzlu bir çilek pop tart tost …

REKLAMCILIK

Ancak harika kahvaltı davranırları hakkında yeterli özlüyorum Oh, çok son derece fazla, wah! Keskin vs. Smudgy Eyeliner hakkındaki düşünceleriniz nelerdir? Tercihiniz var mı, yanı sıra daha fazla giyiyor musunuz? Sorgulayan göz kalemi seven zihinleri bilmek istiyor.

Dost canlısı topluluk temyiz bağımlısı,

Karen

Categories:

0 Comments

Leave a Reply

Avatar placeholder

Your email address will not be published. Required fields are marked *