, Mac’te aşırı derecede 90’lı yıllardır. Mac mağazalarının yanı sıra
Birdenbire, bir aniden rüzgar sprintleri yapmayı zorluyorlar. çikolatalı kurabiye. Kuşkusuz, bunun mümkün olup olmadığını bile anlamıyorum … ama bir iradenin olduğu (ve çerezleri yemek dileği) bir yol var! Teşekkürler, Mac Kiesza Koleksiyonu!

Bu nedenle, Kiesza’nın sprint çalma listemdeki melodilerden birini söylese de ortaya çıkar.

REKLAMCILIK

Dostum, bu melodi beni @s’yu paylaşıyor!

Yeni küçük dört parçalı MAC ortaklığı önümüzdeki hafta çıkıyor, hem de iki göze çarpan ürün birkaç çikolata lezzetli kahverengiliyor. Thunder öpücüğü (21 $) adlı yeni bir Vamplify lipgloss olarak adlandırılan yeni bir vamplify (17 $) adında yeni bir mat ruj var.

Mac Kiesza en üstten örneklenir: Mat rujı, çok değerli bir şekilde (sıcak yumuşak bir kahverengi), gök gürültüsü öpücüğündeki (derin bir çikolata), siyah noktadaki Liquidlast astarının yanı sıra (resimde gösterilmemiştir).
Aynı şekilde koleksiyonda diğer iki ürün var, her ikisi de uzun süreli çizgiden yeniden terfi ediyor. Cork (21 $) ‘da büyük bir kaş kalemi yanı sıra siyah noktada (21 $), ancak EH – bu tür eski zamanları elde edebilirsiniz.

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

Mat rujı çok değerli olarak (17 $)

“Ben Audi 5000” in 90’lı tarzda Mat kahverengi dudaklarına (Hey, son üç ömür için yeterli kullandım), Mac, bir tane daha güzel biriyle çıkıyor. yani güzel! Pembe underones ile sıcak bir kahverengi, yanı sıra çok sayıda kahramanın aksine, hiç bir göz atarak çamurlu ya da yamalı değil.

Soldan: Mac Vamplify Gök gürültüsü öpücüğünde (21 $), Point Black (21 $) ‘daki LiquidLast astarının yanı sıra, çok değerli bir şekilde mat ruj (17 $)

OOH! Bu pembelik gerçekten bu gölgede, sevdiğim gibi. Evcil hayvanım pek çok mat koyu kahverengi ruj hakkında, atmak üzereyim gibi görünmemi sağlıyorlar. Onlar sadece çok shotk ve ben dunno … agon? Ancak bu pembe bu, Waaaay’ın yanı sıra daha yaklaşılabilir hale getirir. Bahse girerim yanı sıra karanlık bir sokakta bana çarptığım gibi, size çayların yanı sıra crumpets, bir ritmi yerine terk ettiğime inanıyorsun.

Vamplify Gök gürültüsü öpücüğünde (21 $)

Vamplify Lipgloss’un Thunder Kiss, OMG! – Bir torba paralı çerezleri erimiş gibi göründüğü gibi görünüyor gibi görünüyor.

Bu, parlak çikolata mükemmelliğinin yanı sıra karanlık. Bir krema gibi geliyor, bu yüzden yapışkan değil, ancak çok nemlendiricidir (ve çok sevilen gibi, bu ticari marka Mac vanilya lezzetine de sahip olduğu gibi kokuyor).

Mac Kiesza Vamplify Gök gürültüsü öpücük
Siyah noktada LiquidLast Liner (21 $)

Mac liquidlasts ile aşk-nefret bağlantısı var. İlk önce, çok uzun sürdüler. Uzun zamandır olduğu gibi. Çıkarmak için downroght’lar. Gözlerimin yanı sıra ovalayabilirim, yanı sıra hiç kalkmazlar.

Ve sonra temiz aplikatör var … bu bir TAD’in de esnek olduğu gibi, doğrudan onlarla doğrudan bir çizgiyi finegling zor zamanlarım var.

REKLAMCILIK

* SIGH * Makyaj mücadeleleri …

Dost canlısı topluluk cazibesi bağımlısı,

Karen

Categories:

0 Comments

Leave a Reply

Avatar placeholder

Your email address will not be published. Required fields are marked *