Nars Radiant Kremalı Kapatıcıyı Nisan Sephora Vib SATIŞ SATICI SATICI SATICIYOR.

SPOILER ALT: Bu ürün son favorilerim listeme girdi. Böylece 10 üzerinden en az 8 veya üstü puanları anlıyorsunuz. Bunun yanı sıra bu yüzden.

NARS ambalajı oldukça ikoniktir. Lastikleştirilmiş bir kaplama ile basit, yuvarlak kareler:

Bu kapak, tozların yanı sıra mıknatıs gibi lekeler de çizer. Bununla birlikte, tüpü kapattığımda kapağın tabanla tamamen geçtiğini takdir ediyorum – bu önemli olan şey! Kapatıcılar ile oldukça temel olan bir Doe-Foot değnek aplikatörüne sahiptir. Bir değnek ya da yakalama tüpü için güçlü bir tercihim yok – her ikisi için de eksileri var.

Bu kapatıcıda, etkileyici olduğuna inandığım 10 renk var:

L ila r:
Chantilly – En Uygun Bağlantı İçin Gerçek Fildişi Gölgesi
Vanilya – Fuar tenisi için küçük pembe döküm
BAL – Hafif için sıcak şeftali sesi
Muhallebi – Işık için Sarı Ton
Zencefil – Altın UnderTones orta tenli
Bisküvi – Orta Koyu Doğal Pembe ve Sarı Undertones
Karamel – Orta Koyu Sarı ve Altın Underones
Amande – Altın Zeytin Underones ile Orta Koyu
Cafe – Sıcak Kırmızı ile Koyu Gölge
Cacao – Derin Altın-Kahverengi Undertones ile Koyu Gölge

NC20 cilt tonum için% 90 maçın yaklaşık% 90 maç olduğuna inanıyorum krema (orta 1) ile eşleştirildi – her iki taraftaki gölgeler de benim için peachy / karanlık.

İddialar:
• uzun kullanım ve kırışık kanıtı
• Çizgilerin yanı sıra çizgilerin görünümünü bulanıklaştırır
• Koyu halkaları ve yorgunluk göstergelerinin yanı sıra
• BÜYÜME AREDI
• Botanik karışımı, dayanıklılık cildinin yanı sıra sağlamlaştırmaya yardımcı olur.
• Antioksidan koruma
• Paraben içermeyen, alkolsüz, sentetik koku ücretsiz, komedojenik olmayan

Kapatıcı, kesinlikle kırışıklığın yanı sıra uzun süre kullanılmaya devam ediyor. Bunlar büyük olasılıkla göz kapatıcı altında aradığım ilk 2 yüksek nitelik. Kapatıcının yapısı, tipik kapatıcıdan daha kalın olan kremsidir. Ve koruma, bir göz kapatıcısında keşfettiğim en iyilerinden biridir – maske benzeri görünmeden koyu halkalarımı gizler.

Kremanın ilk uygulandığında muhteşem göründüğünü hissediyorum, ancak hafifçe oksitleniyor:

L ila R: Taze uygulanan, 15 dakika sonra, ayrıca göz düzeltildiği gibi BECCA’dan (harmanlanmış)
Bu Yöntem Kapatıcı Ön Fırlatma Etkinliği’nden doğduğumda da başarılı olduğumda, SA, hangi NARS Kapatıcı Gölgenin ne kadar şeftali göründüğünü kullandığımın ne olduğunu tahmin ettim. Gölgenin daha hafif gittiğimi önerdi – ancak bu, daha hafif gölgede, bal, daha fazla şeftali (ve bir sonraki gölgede, vanilya da pembe kadar iyidir) bir seçim değildir. Nars kapatıcısının oksitlenmesi muhtemeldir, yanı sıra, altındaki gözündeki gözündeki gözündeki gözündeki Becca’nın çoğunun da kullandığımın da olabileceğine inanıyorum. Bu kapatıcıyı farklı şekillerde test ettim: Kendi başına, Becca’nın gözü kapatıcısının üstünde olduğu gibi, aynı zamanda NARS ışığı yansıtan gevşek ayar tozu ile ayarlanmış. Burası giymek için tercih edilen yöntemim, tozla ayarlanmanın yanı sıra düzelticidir.

Aynı şekilde uygulama açısından telaşsız bir kapatıcı: Kapatıcıyı her gözün altına 3-4 nokta koyarak uyguluyorum, sonra karışımı için ses parmağımla dokunuyorum. Bazı günler bir güzellik karıştırıcı tipi süngerle karıştırmak için, Ancak çoğu gün parmaklarımı kullanıyorum – çiziksiz, pürüzsüz bir uygulama sağlar. Bununla birlikte, bu kapatıcıyı göz alanım için kullanıyorum, çünkü bu amaç için pazarlanmış gibi görünüyor, ancak, burnumun etrafındaki kızarıklık için yanı sıra, burnumun etrafındaki kızarıklık için hem de bu fonksiyon için son derece iyi gerçekleştirdiği için . Hala daha fazla pigmentli oldukları gibi daha fazla pigmentli oldukları gibi gizleyen sopa kapatıcıyı seçiyorum. Son olarak, ilk önce bu kapatıcıyı kullanmaya başladığımda, gözlerimin etrafındaki Milia’yı (küçük çarpmalar) tetiklediğine inanıyordum, ancak bu değildi – Phew! (Ben test ettiğim örnek bir göz kremi olduğundan şüpheleniyorum)

Bu, 6 ml’lik ürün için 36 $ CAD’ye ve ABD’de yapılır. Nars, Sephora’da ve Kanada’daki Hudson’s Körfezi’nde satılmaktadır. I’ve been using this concealer for just 2 months as well as I already feel like it’s starting to get utilized up – I will screen exactly how long a tube lasts me.

I chose to begin a much more objective comparison for specific products like concealers as well as mascaras because those are the products I scrutinize the most. Here’s exactly how Nars stacks up against other concealers I’ve tried:

The scores on this chart don’t necessarily translate to the final score – they don’t take into account other elements like cost / value, packaging, scent, shade range, etc:

Here’s my final score of the Nars concealer:

Artıları:
• outstanding coverage
• Creamy consistency
• ince çizgilere geçmez veya çalışmaz
• Uzun uzun ömürlü bitirme
• Hem gözün altında hem de gizli alan için harika
• Çok çeşitli renkler

Eksileri:
• Masraflı
• hafifçe oksitler

Stash Değer: 8/10

Bu kapatıcının yüksek maliyeti, benim için puanını gerçekten düşürüyor. Fantastik bir bütçe seçeneği için, Maybelline Yaş Rewind Silgi Kapatıcısını son derece öneririm. Eklemek için düzenlendi: Çok sayıda değerlendirme, Maybelline’ın kendimden daha az pahalı bir dupe olarak, NOPE’ün yanı sıra NOT’a daha az pahalı bir dupe olarak kendilerini kapatır! Benim formda, metodu daha az koruma sunar ve nars gibi her zaman sürmez. Gördüğüm tek benzerlikler şunlardır: Her ikisi de kremsi, uygulanması kolaydır, yanı sıra benzer ambalajlara sahiptir. Bu kadar. [MAYBELLINE’yı yukarıdaki tablolarda şekillendirir]

Nars site listelemeleri en çok satarcıları, ayrıca kapatıcı olarak yerleşir. Her ne kadar, 2 rujı gerçekten saymıyorum, çünkü biri kısıtlı bir baskı, diğeri ise sadece özeldir. Bu, bu kapatıcının Nars’ın sırasındaki eski olmadığı için bile olağanüstü bir düşünce, sadece 2013 yılında tanıtıldı! Elbette, orgazm allık yanı sıra Laguna Bronzlaştırıcı en az 10 yaşında olmalı mı? [Sadece kontrol ettim, orgazm allık 1999’da öğle yemeğinde ve bronzlaştırıcı için kesin bir yıl keşfedeyim] yine de … Tekrar belirlediğim, bu kapatıcı popüler ve nedenini anlayabildiğim gibi. Bu kapatıcıyı denedin mi?

Bunu Paylaş:
Paylaş

Bunu bir arkadaşınıza e-posta ile göndermek için tıklayın (yeni pencerede açılır)
Pinterest’te paylaşmak için tıklayın (yeni pencerede açılır)

Twitter’da paylaşmak için tıklayın (yeni pencerede açılır)
Tumblr’da paylaşmak için tıklayın (yeni pencerede açılır)

Reddit’te paylaşmak için tıklayın (yeni pencerede açılır)

Bunun gibi:
Yükleniyor gibi …

İlişkili

Bu yöntemle de doğmakla uğraşmak Conceçeri bu değerlendirmeye öncelik verdi, çünkü bu kapatıcı bu ayı burada Kanada’da tanıtıyor. Kapatıcının resmi adı, bu yöntemin doğal olarak radyant kapalayıcısının yanı sıra doğumlu bir bu yöntem vakfına uzanmasıdır. Bunu lansmanın ilerlemesinde satın alabildim …
18 Temmuz 2016: “Güzellik”

Kentsel çürüme Çıplak Cilt Kapatıcı Haftası, bana yardım etmeyen tüm cazibe ürünlerine adanmıştır. Bunu bilerek planlamadım Ancak, yaklaşmakta olan mesajlarımı haftaya değerlendirdiğimde, her birinin hisse senedi değerinizde 5’ten az attığını fark ettim. Bu mesajlar doldurulacak …
25 Nisan 2016 “Güzellik”

Clé de Peau Beage Beigewen’deki BeaCeeer, bu ürünü Nordstrom’dan geçen yılın bir değerlendirmesini görmek için saydığınız ilgi oranı eksprese etti, bu yüzden test etmek için öncelik verdim. 4 ay sonra, tam burada biz! Bu alabildiğim kadar hızlı, tamam mı? : P Clé de Peau …
27 Şubat 2017’de “Beauty”

Categories:

0 Comments

Leave a Reply

Avatar placeholder

Your email address will not be published. Required fields are marked *