görüntüden ilham alan yeni bir makyaj seti, çarpıcı yoluyla

Heyecan verici haberler, Babes (ve masal severler) yarar! Bu ilkbahar, fayda ve evrensel filmler, önümüzdeki filmden ilham alan sınırlı sayıda makyaj seti.

REKLAMCILIK

Nadir temyiz (45 $), kar beyazı ve avcı ile tanışın.

Tiyatrolar 1 Haziran ve Yıldızlar Kristen Stewart’ı kar beyazı olarak vuran ve kötü kraliçe Ravenna olarak kötüye kullanan filmi vuran film, bana yetişkinler için Grimm’e benziyor ve ben ürkütücü yeni görünümü seviyorum.

Farilik ürünleri, filmdeki aktörlerde, filmin özel temyiz partneri olduğu için görünür.

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

Daha fazla ayrıntı (ve ürün resimleri) yakında geliyor, ancak asmağin içinden topladığım şeyden, set, kar beyazının inanılmaz derecede siyah kirpiklerini, kızarmış yanakları ve sütlü derileri yeniden yaratmak için makyaj yapacak.

Nadir güzellik, Kristen’in filmdeki görünüşünden ilham alan bir set, bu mayıslara, butiklere ve sayaçlara geldiğinde, ama öldü-sert bene-babes o kadar uzun süre beklemek zorunda değil. Resmi olarak 17 Nisan’da PusurCosmetics.com’da çevrimiçi olarak başlayacak.

Geçen hafta açlık oyunlarından önce sinemada hareketli resim römorkunu gördüm ve çok güzel görünüyor! El hub’ın dikkatini çekiyor.

Zavallı kişi, onu gördüğümüzde, “Kristen’in Üst Yanak Kemikleri’nde yüksek ışın kullandılar …” gibi, “Kristen’in üst yanak kemiklerini bu atışta yüksek ışın kullandıklarını düşünüyordum. Hoola Hoola’da ideal rocking. ” ÇOK KOMİK!

Yardım, kazananların kar beyazı ve Huntsman’ın memleketlerinde (en yakın arkadaşlarının 50’si ile) özel bir taramaya katılabileceği bir yarışmaya da ev sahipliği yapacak. Eğer kazanırsan, um … Ben sadece söylüyorum. Burada öğrendin.

REKLAMCILIK

Önümüzdeki birkaç gün boyunca nadir temyiz başvurusunda bulunacağım. bizi izlemeye devam edin.

Dost canlısı mahalle temyiz bağımlısı,

Karen

Categories: category

0 Comments

Leave a Reply

Avatar placeholder

Your email address will not be published. Required fields are marked *