Neiman Marcus, Tom Ford’u tatmin et. Yeni Tom Ford Temyiz Hattında olduğu gibi. Son zamanlarda son zamanlarda en son neiman Marcus mağazalarında tanıtılan (ABD’de, 1.888.888.4757’de), yanı sıra San Francisco Union Square Meclis’in onlardan biri olmak için, Daha iyi bir görünüm.

Ekim ayında bir çift parçadan bir çift parçaya bir göz attığımızda aklınızda bulundurabilirsiniz. Birçoğumuz Tom’un aldığını yönden çok sevdim, ancak biz kesinlikle yüksek fiyatlarla gemide değildi.

REKLAMCILIK

Yeni sayaç ürünleri iyi durumda görünüyor. Ambalaj gibi, şık, sofistike yanı sıra biraz erkeksi, koyu çikolata kahverengi arka planlar ve altında vurguluyor. Bana, insanların oyunda girmelerini isteyen birisinin oyunda, her şey açık, erişimi kolay ekranlarda ortaya koyduğundan, tepsilerle kazmak zorunda kalmayacak gibi görünüyor.

Güzellikte yüksek maliyet

Eğer pazarlık için yaşayan bir Bogo bebeğiyseniz, iyi, bu kesinlikle indirim oranı satırı değil. Ürünler çeşitliliğinden 30 dolarlık parlatıcıların yanı sıra, tırnak cilaları için de – bir cilt bakım serumu için 250 $ – 250 dolar.

Hat, cilt bakımı, fırçaların, makyajın yanı sıra, son derece belirli bir Tom Ford Temyiz Bakışı, Dewy Cilt, heykel yüz, güçlü kaşların yanı sıra bir odaklanma ile karakterize edilen bir görünümün gözler. Cesur, şehvetli ve göz alıcı olarak, aynı zamanda Fransa’nın güneyinde disko tatilinde NARS gibi bana tropik olarak hissediyor.

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

Renk koleksiyonunda belirgin bir şekilde NUDES işlevi – akıllıca bir karar, özellikle fiyatlar hakkında düşünüyorum. Cidden, tek bir üründe çok fazla dolar atacaksanız, her gün giyebileceğiniz bir şey olmasını istiyorsunuz. Son derece az sayıda GALS, yalnızca bir yıl sonra çıkarabilecekleri bir kombinasyon için 75 dolar harcayacak.

Beni bitiriyor

Mağazada dün gece, Tom Ford Account Executive Alberto Mayoral, “Toplam Tom Ford Experience!” Ne aradığı bir makyaj için oturdu.

“Alberto,” dedim ki, “Renkten korkmuyorum.”

Menekşe Alacakaranlıkta (75 $) göz rengi dörtlü (75 $) göz kırpma rengiyle nötr bir yanak olan mor bir gözle gittiğinden beri beni kalbe götürmesi gerekiyordu. Crimson Noir (48 $).

Tam olarak nasıl ortaya çıktığını seviyorum – ancak aynı zamanda tam olarak her yerde, yer ızgarasında değil.

Nereden başlayacak?

Harika bir soru. Alberto, genellikle güzel tonlarla başlayarak, Gümüşlü Topaz’daki göz rengi dörtlüler, hem de titanyum dumanının yanı sıra, smokey görünüm için harika bir şey için fantastik, hem de daha nötr bir şey için Coca Mirage (her biri) .

Yanaklar için, floş, çılgınca pembe ya da şehvet gibi yanak rengine bakın (her biri 55 $).

Dudaklar için, kahverengimsi pembe derin vizondaki çıplak dudak renkleri, sarımsı pembe coco, şeftali pembe Adobe (her biri 48 $).

Birkaç ürüne bakıyor …

Gözümü yakalayan yeni ürünlerden bazıları …

Traceless Foundation SPF 15 yanı sıra izsiz vakıf sopası (her biri 78 $)
Tom Ford, SPF 15’teki sıvı izsiz bir temeli olan iki temel var. Makeover’im için, cilt tonumdan bile, Sıvı Vakfı’na başladı. Her ikisi de yüzün etrafında kullanılabilir, ancak ALBERTO ek hedefli kapsama için sopayı kullanabilir.

Her iki vakıfın her ikisinin de nasıl olduğunu tam olarak nasıl hissettiğini ve nasıl hayatın nasıl hissettiğini, cildime baktıklarına inanıyorum, ancak aynı şekilde biraz daha fazla kapsama alanı gibi. çok daha fazlası >>

Gölge ve aydınlatmak (75 $)
Yanaklarımı patlatmak için, Alberto, bir dizi cildin, temel ve / veya tozun üstünde, bir dizi yöntem kullanılacak şekilde oluşturulacak olan gölge ve aydınlatılmış bir krem ​​bronzlaştırıcı / vurguladı.

Yüzümü yapmayı yapmak için, daha koyu gölgeyi, yanaklarımın elmalarının altındaki eğriyi ve elmacık kemiklerimdeki vurgulayıcıları kullandı. çok daha fazlası >>

Kaş Heykeltraş (42 $)
Bu mücevher, tüm kaş zillerini ve istediği ıslıkları içerir … dört renkte sunulduğunda, cesur, ancak yumuşak, kaş gibi görünen eğimli, mumlu bir kalem.

Hatta bir gizli kaş temizliği ve durumdaki bir kalemtıraş (!). çok daha fazlası >>

Noir Mutlak (35 $)
Biri bunun için en yalnız sayı, koleksiyondaki soliter jel astar. Mat bir siyah gibi görünüyor, ancak aynı şekilde “Blue Optic” adlı bir şeyden oluşuyor, bu da gözlerin beyazlarını vurgula. a lot more >>

Cheek color ($55)
Blush ho that I am, I fell difficult for these soft, super-pigmented Cheek Colors. a lot more >>Tırnak cilaları (30 $)
Çizgi Çeşitliliğinde 16 tırnak, nudes’ten çok daha yoğun renkten dolayı, bunun yanı sıra – bu, bu tür harika – bir kısmı rujları eşleştiriyor gibi görünüyor. çok daha fazlası >>

Tom Ford Güzelliği Nerede Keşfedin …

Bir Neiman Marcus Store yakınlarında çevrimiçi değilseniz, aynı şekilde İnternet’teki koleksiyonu ve Bergdorfgoodman.com’da da alışveriş yapın.

Söylenti, aynı şekilde Londra’nın Heathrow Havaalanı’ndaki …

REKLAMCILIK

Evet, bu son bit garipti.

Dost canlısı topluluk temyiz bağımlısı,

Karen

Categories:

0 Comments

Leave a Reply

Avatar placeholder

Your email address will not be published. Required fields are marked *