Susam Street’teki Anonim Kaynaklar Kauçuk Ducky’nin banyo süresini çok eğlenceli hale getirdiğini ve yeni canlı temiz bebek hattıyla zulümsüz Eczane Bebek Ürünleri, tüm banyo süresi deneyiminin gelişmesi muhtemeldir.

Yup, bizim arasında anneler ve anneanneler için – ve tıpkı yatıştırıcı, nazik eczane ürünleri gibi sevimli ambalajlarda olanlar için – altı parçalı canlı temiz bebek koleksiyonu Kanada’dan ABD Walgreens mağazalarına yol açtı.

REKLAMCILIK

Koleksiyon, gözyaşsız bir şampuan ve yıkama, nemlendirici bebek banyosu, nemlendirici çubuk sabunu, petrol olmayan jöle, bebek bezi merhem ve her biri 7.99 ABD doları fiyatlı bir losyon içerir.

Johnson & Johnson Baby Şampuan ve Losyona takıntılı olduğumda lisede bir aşamadan geçtim. Onlar sadece çok karmaşık ve naziktiler ve bunlar da bunlar hakkında nasıl hissediyorum.

Sekmeler, ailemizin şu anki “bebek” olarak, ürünlerimin herhangi bir hayvansal malzemeyi içermemesi ve hayvanlarda değerlendirilmediği için bu çizgiyi kullanmamı onaylar. Bunlar çoğunlukla bitki türetilmiş ve tamamen mürettebatlı banyo ürünlerinde ve losyonlarda, sodyum lauril sülfat (SLS), dietanolamin (DEA), parabenler ve ftalatlar gibi birçok sert sentetik kimyasal madde içermezler. Şirket, bileşenlerin% 98 -100’ünün bitki türetildiğini iddia ediyor.

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

Çizgiden bebek banyosunu, bar sabunu ve losyonu gerçekten severim. Temizleyiciler, özellikle de nazik hissediyorum ama yine de rahatsız edici bir filmin geride kalmadan iyi bir iş çıkar. Ve ben sadece doğru yapıldıklarında bebek tozu kokuları için bir emiciyim. Bu iyi – çok kolay ve yatıştırıcı.

Bunları gördüğümde ilk düşündüğüm şey, “yeni bir anne için harika hediyeler” ve sonra sevimli mavi ördek çizmek için oturdum.

Bunlardan birkaçını tutun, onları bir hediye çantasına getirin ve Voilã – bebek ve anne için tatlı bir hediye.

Bebek bezi merhemini ya da petrol olmayan jöle denemedim, bu yüzden bunlardan emin değilim, ancak hattaki diğer ürünlere dayanarak, yüksek umutlarım var. İkisine de yeni doğan yeğime vermeyi planlıyorum (vaftizce Cumartesi günü fotoğraf çekeceğim) ve nasıl performans gösterdikleri hakkında bff ile check-in yapacağım.

İyi iş, Walgreens, bu çizgiyi almak için. Bunun için çok fazla müthiş şey var. Bitki türevi malzemeler, zulümsüz ve uygun fiyatlı,? Evet lütfen!

Fiyat: 7,99 $ Her biri
Kullanılabilirlik: Şimdi Walgreens mağazalarında ve ayrıca çevrimiçi *
Makyaj ve Charm Blog Derecelendirme: A (Bezi Merhem ve Petrol Olmayan Jöle Nasıl İyi Çalışmalarına Bağlıdır)

REKLAMCILIK

* Tasarruf Uyarısı: Maddelerin çoğu, her biri 5,59 dolar için en iyi çevrimiçi olarak Satışta

Dost canlısı mahalle cazibe bağımlısı,

Karen

Categories:

0 Comments

Leave a Reply

Avatar placeholder

Your email address will not be published. Required fields are marked *