Torre Degli Asinelli, Bologna’nın en yüksek ortaçağ kulesi, iki farklı açıda görüldüğü gibi
“Yeni sorular, yeni olasılıklar yeni bir açıdan yeni bir açıdan ilan etmek, yenilikçi yaratıcılığa ihtiyaç duyuyor ve bilim güzelliğinde gerçek gelişmeyi işaret ediyor”. – Albert Einstein

Üzgünüm Bertie, umarım mezarınızı çevirmezsiniz. Ancak, teklifiniz, güzellik de dahil olmak üzere herhangi bir alan için kesinlikle uygulanabilir.

REKLAMCILIK

Sonuçta gerçekten bir dahiydin …

Evet, çünkü yeni açılardan gelen sorunlara ilişkin olarak gitmek için mükemmel bir yöntemdir, sanırım. Bir şeyleri tek bir bakış açısıyla görmezseniz, asla büyümeyecek veya geliştirmeyeceksiniz ve çok önemlisi, bir sürü sıkıntılı makyaj sorununuzu asla düzeltmeyeceksiniz (ha!), Gibi:

Eyeliner’i su hattınıza uygulamak sizi rahatsız ediyor mu?

Kaşlarınız, bir boyama kitabındaki çizimlere benziyor mu (yani, sağlam bir renk bloğu gibi)?

Dudaklarınızın etrafındaki dudak astarını uyguladığınızda, cızırtılı olduğu kadar rahatsız edici midir? Ayrıca düzensiz görünüyor mu?

Gerçekten yukarıdakilerin herhangi bir türüne cevap verdiyseniz, bugünün şanslı gününüz, çünkü sorunlarınızı düzeltmek üzereyiz!

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

Sadece açınızı değiştirmeyi gereksiniminiz. * Heavenly Chorir’in yanı sıra harika güneş ışınlarının ışınlarının yanı sıra. *

Daha spesifik olarak, kaleminizin açısını değiştirme gereksinimi. Bir dahaki sefere makyajınızı yaptığınız ve bir kalem ürünü kullandığınızda, noktadan ziyade, uçun tarafını kullandığınızdan emin olmak için açmayı deneyin.

REKLAMCILIK

Hayat değişikliği olacak, söz veriyorum.

Hayır, çok daha fazla duygusal hissediyorum! Bunu da üst su hattında da yapabileceğiniz gibi.

Sert Kaş, Begone! Özellikle koyu kaşlarınız varsa, kaleminizin noktasını kullanarak hızlı bir şekilde güçlü bir şekilde görünmelerini sağlayabilir.

Pürüzsüz, tamamen bir uygulamaya evet! Dudakları ve bunları doldurmanın yanı sıra, dudakları anlatmanın noktasını kullanıyorum.

Sadece bu efsanevi AHA momentlerinden birine sahip olsaydınız ya da bu her şeyi yaptığınız bir şey olsaydı bile anlamama izin verin!

Categories: category

0 Comments

Leave a Reply

Avatar placeholder

Your email address will not be published. Required fields are marked *