ısırık güzellik yeni 25 $ upswing aşırı longwear sıvı eyeliner oldukça iyi!
Bu ürün ısırmaz.

Orada, söyledim. ?

REKLAMCILIK

Isırık YENİ 25 $ Mat Siyah Sıvı Liner Çiçek Gücü var. (Yan Not: Sadece çift barış işareti kaldırdım.) Çiçek Gücü ile, “Hadi bir araya gelip yanı sıra birbirine gelelim, erkek!” yol. Meyve çiçekleri coşku için atıfta bulunuyorum.

Bu “temiz” (Hava Tırnaklar) formülündeki bu “temiz” (hava tırnak) formülündeki yanıp sönmeyi yanı sıra aktarmayı durdurmak için bu kadar gizli bir bileşendir.

Ayrıca, “Karbon Black”, göz kalemi ve maskara en popüler şey olduğunda aklınızda bulundurun mu? Yani çok fazla ürün “karbon siyahı” olarak övündü. Peki, bu astar gerçekten karbonsuzdur (dürüst olmak gerekirse, bu harika ya da fakir bir şey olup olmadığından emin değilim).

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

Astarın, esnek, ince bir fırçayla uzun bir değnek var, bu da ilk önce kalbimin kalem tarzı gömlekleriyle çok daha iyisini yaptığımdan beri gördüğümde biraz daha iyi gördüm. Ne sebepse, sadece bir kanat ya da bebek yavru kedi flick’i yürütmek için çok daha kolay tutulmamı çok daha kolaydır. sadece kişisel bir tercih.

Bu değnek bu değneği kirpik çizgisi boyunca kullanıyorum ve bununla ince, kesin çizgiler çizebiliyorum, ancak onunla kanala çıktığımda, ben bir karmaşa. Nihayetinde oraya ulaşabilirim, ancak bir Q-ucu ile kenarları temizlemeye ve istediğim kesik bir kenarı elde etmek için bazı makyaj temizleyicisi var. Yani bu var.

Astarın kendisi gerçekte çok güzel. Her türlü mavi veya kırmızı nöbeti olmayan derin, karanlık bir gerçek siyah, yanı sıra her katman yoğun bir şekilde pigmentlidir.

Formül aynı şekilde, yaklaşık bir dakika içinde kurur, bu da hızlı olduğu kadar büyük, bu yüzden yanıp sönerken kapaklarıma geçmez.

Bunu henüz 12 saatlik bir süre boyunca kullanmadım, ancak şafaktan kısa bir süre sonra kastetene kadar kullandım. O zamanlar dökülme ya da solma yok.

Bir değnek aplikatörü ile harikasınız ve 25 $ aralığında “temiz” bir ürün bulmaya çalışırsanız, denemek için olasılıkların listenize koyun.

REKLAMCILIK

FYI, samimi güzelliğin sıvı astarı karşılaştırılabilir. Aynı şekilde, çok yönlü bir ipucu olan bir değnek var, aynı şekilde herhangi bir tuhaf net tonsuz bir tuhaf alt tondan oluşan ve 9.99 dolar. Bununla birlikte, temyiz güzelliğinin yanı sıra daha pürüzsüz, IMO’nun yanı sıra bir SMIDgen, IMO’nun yanı sıra kullanımı biraz daha kolaydır, ancak her ikisi de oldukça iyidir.

Dost canlısı topluluk temyiz bağımlısı,

Karen

Categories: category

0 Comments

Leave a Reply

Avatar placeholder

Your email address will not be published. Required fields are marked *