NEAT ve YENİ

Uzun zamandır tanınmış ve çok sevdiğim kalıcı toplama ürünlerine sahip olan Unsung Heroes serisimin aksine, temiz ve yeni bir serisi, bir süre radarımın altına kaydırılan kalıcı koleksiyon ürünlerini sergiliyor, ama sonra onları keşfettim! – Ve şimdi bence temiz ve yeni olduklarını düşünüyorum.

NARS ALBATROSS’ın albatross’un öngördüğü en heyecan verici güzellik kuşu, okyanusların ve ormanların üstüne çıkabilecek en heyecan verici güzellik kuşu olduğunu söyleyemeyeceğim. Yani, bir tavus kuşu ya da toucan değil.

Açıkçası, bu, beyaz beyaz, yıllarca benim pislik beni korkuttu. “Albatros kuşlar içindir!” Her gördüğümde sanıyordum.

REKLAMCILIK

Buuut, artık çok değil.

Eğitmen sanatçılarından birinin önerisi üzerine uzun zaman önce (vurgulama ve şekillendirici olan) Sephora makyaj sınıflarından birinde tekrar denedim.

Her zamanki şüphelilerden başka bir fosforlu ayarlamak istediğimi söyledim (bir Becca parıldayan cilt mükemmelliği, Bobbi kahverengi ışıltılı tuğla, kum saati ortamı) ve pırıltılı sarı altın albatross önerdi.

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

O zamandan beri oldukça tutarlı bir şekilde giydim.

Şimdi, eğer süper ışıltılı vurgulayanlara büyükseniz, uçmaya devam etmek isteyebilirsiniz, çünkü sarımsı altın albatros, içinde sarımsı altın albatross. Bu toz fosforlulardan biri değil, ama hoşuma gittiğim sebeplerden biri.

Ne demek istediğimi biliyorsan, daha az miktarda.

Bununla birlikte, parlaktır – kum saati ortamlarından daha fazlası – ancak Becca parıldayan cilt mükemmelleri kadar parlak değildir. Bitirmek tam orada, tam orada, tam olarak tatlı noktada. Göre farkedilecek kadar ışığın daha fazlasını yakalar.

Vurgu, bu arada, bu kadar şaşırtıcı derecede yoğun bir sarı ton bulunur. Gerçekten tavada göremezsin, ama orada.

Cildiniz benim gibi sıcaksa ve sarımsı altınlarla iyi oynarsa, sadece onu sevebilirsiniz, ancak cilt tonunuz daha pembe ile benimkinden daha soğuksa, çatışmalarını ve korkak maymun gibi göründüğünü hissedebilirsiniz.

Denemediğin sürece asla bilemezsin.

Kompakt ve aynalı bir tava için 30 $ ‘a, Albatros ekonomik değildir (üstte resim edilen profesyonel dolum için 21 $), ancak çok fazla pigmentlendiğinden beri fiyat için çok kızarırsınız. Üst eleklerime küçük, kontrollü bir miktar uyguluyorum ve burnumun köprüsünü konik bir göz fırçasıyla aşağı doğru uyguladım, daha sonra hoşuma gittiğim için onu karıştırmak için büyük bir kabarık toz fırçası kullanın.

Nars albatros giyen burnumun köprüsünden ve üst çanak kemiklerimde

REKLAMCILIK

Şimdi Nars Butik’teki, mağazalarda ve çevrimiçi olarak kalıcı koleksiyonun üstünde Albatros’u bulabilirsiniz.

Dost canlısı mahalle güzellik bağımlısı,

Karen

Categories:

0 Comments

Leave a Reply

Avatar placeholder

Your email address will not be published. Required fields are marked *