“Havyar Caper: Bir Sekmeler Kedi Macerası”

Bölüm II

(Bölüm I.) okumak için buraya tıklayın.)

Şirketteki en yeni kitty model stajyerlerinden biri olan Archibald adlı cılız Rus Blue yavru kedi, birkaç adım attı. “Miyav …” Küçük bir sesle sekmelere yönlendirdi, um … “Meow-wow?” Efendim, bu partinin bittiği anlamına mı geliyor?

Tablar çok daha küçük yavru kedi doğru döndü.

REKLAMCILIK

“Miyav …” minik kedi devam etti. Bu sadece bu … “Mrowwww.” Parti bittiğinde beni almak için anne kedimi aramayı bekliyorum ve umarım acıktım.

Sekmeleri kaşını karıştırdı. Bu bir travesti oldu. Bir sonraki nesil Great Kitty Supermodels, Cat Industries, LLC’de bir sonraki nesil Great Kitty Supermodels için bir kutlama ve takım geliştirme gecesi olması yönünlüyordu. Bunun yerine, ortasında bir hırsız vardı, havyar eksikti, buz heykelleri eriyordu ve yavru kedi açtı.

Tablar, elmas kaplı iPhone’unu Archibald’ı verdi ve kedi yavrusu eve bir yolculuk için anne kedisini çevirmesini söyledi, sonra dedektife geri döndü.

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

“Miyav!” Sekmeler dedektifte havladı. Bu bir travesty!

Dedektif başını salladı, daha sonra sekmelere yaklaştı ve etrafta toplanan diğer kedilerin kulağına gitti. “Seni sabote etmek isteyen kimseyi biliyor musun, sekmeleri?” Dedektif fısıldadı.

Sabotaj? Sekmeleri düşündü. Tabii ki, onu sabote etmek isteyen kediler vardı. Kuzey Kaliforniya’daki Cat Academy ödüllü aktör, Keannesi hayırsever, girişimci ve en başarılı kitty süpermodeliydi. Sekmelerin birkaç kedi düşmanı yapmadan aldığı yere gelmediniz.

“Miyav,”, aslında meseleyi söyledi. Elbette.

“Partide olan herkes mi?” Dedektif sordu.

Sekmeler, kalabalığa bakan soruyu düşündü. Çoğunlukla deneyimsiz yavru kedi, umutlu sekmeler, torbiler ve Persler idi. Sekmeler, herhangi birinin thievery için durduğunu düşünmedi …

Çemberinin merkezindeki büyük sekoya ağacının arkasından çıkan Calico Stajyeri Linus’u keşfetti. Gergince bakıyordu ve kürkünü tozla. Sekmeler, ona tanıtıcı bir görünüm veren Dedektifte baktı ve ikisi de yavaşça linusa doğru yürüdü, yani konumlar. Sekmeler, ağacın arkasına bir göz atmak için Linus’un arkasında yavaşça daire içine alındı.

Bagajın yaklaşık 10 metreden yaklaşık 10 fit dalına kadar olan çizikler vardı.

“Linus, mi?” Dedektif sordu. Linus gözle görülür bir şekilde rahat görünmek için mücadele edildi, ancak Dedektif Kitten’in kuyruğunu seğirmeyi keşfetti.

“Miyav?” Linus cevap verdi. Evet?

“Partideki tüm katılımcılara soruyoruz,” dedektif devam etti. “Havyar tepsisi kaybolduğunda neredeydin?”

“MROW …” Linus şaşkın görünüyordu. Oh … oradaydım. Büyük çimlerin diğer ucuna doğru gibiydi.

REKLAMCILIK

Ağacın tabanına geri dönün, Tablar, Linus ve Dedektif de dahil olmak üzere diğerlerinin görüşü olmuştu ve ağırlığı en düşük dallara kadar hızla tırmandı. Ağacın köşesinde en iyi orada Gümüş Havyar Servis Tabağı idi. Jackpot!

– Devam edecek –

Rosie’nin Haftasonu Haftasonu

Dost canlısı mahalle cazibe bağımlısı,

Karen

Categories: category

0 Comments

Leave a Reply

Avatar placeholder

Your email address will not be published. Required fields are marked *