Centerfold’da Çılgınca Çırpılmış Hafif Sıvı Ruj giyiyor
Kesinlikle sıvı ruj payımı (en son, NARS dudak kapakları) adil payımı denedim ve genel olarak mat sıvı rujlarının görünümünü seviyorum. Her markanın onları biraz farklı bir şekilde nasıl kullandığı benim için ilginç.

Colourpop, geçen yaz “ultra mat” sıvı rujları ile sahneye patlattığında ilk önce onlara girdim (burada Colourpop’tan gelen favorilerimden bazıları, ama yavaş ama kesinlikle daha bağışlayan bir formüllere taşındım. diğer markalar.

REKLAMCILIK

İşte mevcut favüllerimin hızlı bir şekilde yuvarlanması …

Şu anki go-likit rujlarım
Buxom Centerfold’da Çılgınca Çırpılmış Hafif Sıvı Ruj (21 $)

Bir ürün adına kadar yaşadığında sadece onu seviyorum! Buxom Centerfold’da çılgınca çırpılmış hafif sıvı ruj, süper rahat ve hafif hissediyor ve aplikatör onu özenle uygulamak için bir esinti yapar. Formül% 100 mat kurulamıyor, ancak hala orta derecede yeme ve atıştırmalık yoluyla ortaya çıkıyor.

Yine de en iyi bölüm, dudaklarımın bütün gün boyunca bunu giydikten sonra kuru hissetmemesidir. Dudaklarınızda iyi hissettiren uzun ömürlü bir formül arıyorsanız, kesinlikle kontrol edin. Sephora’da 21 $ için bulabilirsiniz.

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

Centerfold’da Çılgınca Çırpılmış Hafif Sıvı Ruj Giyen
Buxom çılgınca çırpılmış hafif sıvı ruj aplikatörünü seviyorum!
Lolita II’de Kat Von D everlasting sıvı ruj (20 $)

Orijinal Kat Von D Lolita çılgınca popülerdi ve hemen satıldı, ancak KVD daha fazla yapıldığında, renk farklıdı, bu da Lolita II’de Kat Von D everlasting sıvı ruj’una LED.

Orijinal Lolita’nın mini boyutları olan ve Lolita II’nin mini boyutları olan bir setten satın aldım.

Formül,% 100 Mat’e kadar tamamen kurur ve buxom Centerfold’dan daha transfer etmek daha dayanıklıdır. Fakat dudaklarda hala oldukça rahat (şimdi Sephora’da 20 $ için mevcut).

Lolita II’de Kat Von D everlasting sıvı ruj giyiyor

Buxom çılgınca çırpılmış hafif sıvı ruj Swinger (21 $)

BUXOM çılgınca çırpılmış hafif sıvı ruj, bu renge aşinassanız, Mac Stilisti’nin ipucudan sadece biraz pembe, ancak bu farkın çok benzersiz hale getirdiğini düşünüyorum. Yüzümü ne kadar aydınlattığını aşamıyorum!

Swinger’da Çılgınca Çırpılmış Hafif Sıvı Ruj Giyen
Stila bütün gün sıvı rujlar (24 $)

Stila ürünlerinin sürekli olarak gerçekten iyi olmalarına rağmen, sürekli olarak iyi olmalarına rağmen. Stila TÜM GÜN TAMAMLANMASI Sıvı rujlar harika çünkü buxom ve KVD formülleri arasındaki bir karışım gibi bir formül var. Hala% 100 Mat’e kuruluyorlar, ancak hafif bir köpük-y bitirmeleri var. Onlar da sevdiğim gerçekten güçlü bir cupcake kokusu var, çünkü … Cupcakes (ama kokunun herkes için işe yaramayacağını biliyorum).

Sephora’da mevcut olan birkaç gölge mini boyutlarında süper sevimli hediye kümelerinden birini yakaladım, ancak tam boyutlu versiyonlar şimdi her biri 24 dolara sunulmaktadır.

Stila giyen tüm gün Aria’da sıvı ruj
Sephora koleksiyonu krema dudak lekesi her zaman kırmızı (14 $)

Son olarak, Sephora Koleksiyonu Krem Dudak Lekesi Her zaman kırmızı – tüm sıvı rujların annesi, imo – şimdiye kadarki en sevdiğim sıvı rujlarından biridir. Bütün gün ciddi bir şekilde dayanacak, ama dudaklarında hiçbir şeyin olmadığını hissediyorsun! Tüm arkadaşlarımı yavaşça denemek için ikna ediyorum çünkü sadece sooo iyi. Formül, bana Stila’nın sıvı rujlarını hatırlatıyor, ana farklılıklar, Sephora koleksiyonunun göze çarpan bir koku eksikliği ve biraz daha ince bir formül.

Oh, ve Sephora dudak lekeleri ayrıca 24 $ ve 24 $ ‘dan daha ucuzdur.

Sephora koleksiyonu krema dudak lekesi her zaman kırmızı
Burada favorilerinizden herhangi biri var mı?

REKLAMCILIK

Oops! Neredeyse bahsetmeyi unuttum – işte giydiğim makyajın geri kalanındaki deteler:

Giorgio Armani Maestro Glow Vakfı 8’de (İnceleme + Renk Örnekleri) // Anastasia Brow Wiz, Koyu Brown’da // Maybelline Büyük Lash Campanule’de // Chanel Stylo Eyhadow Campanule’de // Nars Dual-Yoğunluklu Allık Cinsel İçeriğe (Bunu söyleyebilir misiniz? Bu benim favorilerimden biri mi?).

Şu anda en sevdiğiniz sıvı rujlarınız nelerdir? Bilinçler bilmek istiyor!

Categories: category

0 Comments

Leave a Reply

Avatar placeholder

Your email address will not be published. Required fields are marked *