Güzelliğinizi Sallayın
Tia Williams: Novelist. Fashionista. Hepsi Bad-Ass Charm Blogger’da. Sözlükte “Beauty Blogger” yukarıya bakın … Söylediğim tek şey bu. İşte orada.

Tag galaksi
Bir muse var mı? Biraz makyaj ilham istediğimde galaksiyi tanımla görüyorum. Gözat sonuçlarınızın görsel bir gösterimini sağlayan bu Snappy Flickr Gizmo / Photo Gözat motoruna sahipler. Bir terim (makyaj gibi) girdiğinizde, Flickr’ın Gargantuan Kütüphanesinden elde edilen resimler, gözlerinizden en iyi döner gezegenlerin bir grubunu cildinize uçurur! Yer değiştirme, NASA.

REKLAMCILIK

Songza
Oynamak istediğinizde işte sıkışıp kalmaktan hoşlanmaz mısın Beyaz genç çocuk, iPod’unuzu evde hatırlayamadığınızdan beri yapamazsınız. Sorun yok! Web Müzik Kutusu Songza’dan ek olarak bakmayın. Sadece bir şarkının unvanını veya sanatçısını yazın, ayrıca talep üzerine radyo gibi akışlar. Bedava mı söylüyordum?

Cheezburger alabilirim
Doğu Avrupa aksanları olan kediler hakkında nedir? Hiçbir şey “neşelen, kız!” Komik bir kedi karikatür gibi. Henüz sekmelerin fotoğrafını yapmadım, ancak yapacağım. Oh, yapacağım.

Etsy
Etsy’nin İnternet Mağazası’ndaki son derece haklı beyinler, bağımsız tasarımcıların yanı sıra kıyafet, el sanatları, sanat ve aksesuar satan sanatçılar. Daha önce sitedeki çantaların yanı sıra mücevher, giysiler de gördüm. Aynı şekilde, farklı hediyeler aramaya gittiğim ilk yer.

Tatilden bu yana bu hafta bu hafta Pazartesi günü nasıl sorduğumuzu tam olarak seviyorum. Bu öğleden sonra işten sonra, makyaj sayaçlarına çok gecikmiş yolculuğumu yapıyorum (Shiseido 55’timden çıktım). Aynı şekilde bir koşuyu tercih etmeliyim ve en azından bazı sit-up’ları (UGH) yapmaya çalışın.

REKLAMCILIK

Lütfen harika bir gün geçirin! Güçlü ol!

Dost canlısı topluluk cazibesi bağımlısı,

Karen

Categories: category

0 Comments

Leave a Reply

Avatar placeholder

Your email address will not be published. Required fields are marked *