Deborah Lippmann Lehçe ile şefkatle chanel çivi rengi giyiyorum Aksancı bir çivi olarak Dream Weaver … Benim favori Scents du Jour, Aerin Güzellik Iris Meadow Eau de Parfum (şu anda mevcut) Neiman Marcus mağazaları ve çevrimiçi).
Ya bu aksan çivi hayatı hakkında, bebeğim? Öyleyim bilirsin. Şu anda, 10 pençe de aynı rengi giyme fikrini bile anlayamıyorum. Sadece görünüyordu … yanlış.

Aralarından seçim yapabileceğiniz çok fazla sevimli renk var!

REKLAMCILIK

Yani bu günler benim mani mantra, “çok fazla cila, çok az zaman” olmuştur.

Bugünün Mani iki farklı kaplamayı karıştırır ve güzel lavanta ile oynar.

Şovun ana yıldızı, Bahar 2015 koleksiyonundan şefkatle (27 $) Chanel’dir. Bu kremsi bir sınırlı sayıda grimsi taupe ve geleneksel yaylı pastaların zayıf bir fısıltısı olan bir kremsi sınırlı sayıda lavanta.

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

Evet, sert ama yumuşak bir bisikletçinin Gal’ın Paskalya Pazar günü giyebileceği bir şey gibi.

FYI, şefkatle alacaksanız, onu çocuk eldivenleri / pençeleri ile davranın. Givenchy tarafından geleneksel mesela üssüm ve en üst katlarım arasında iki kat sandviç, en az beş gün süreceklerini düşünerek Bah! – Gelecek gün iki önemli cips ortaya çıktı.

Bir çift eldiven giymeden tam bir bulaşık lavabo yapmayı düşünmeyin.

Heck, sadece eldivenleri orada bırak, sonra belki de eşin onlarla ilgilenecek. (İpucu-İpucu) veya belki de son 30 yıldır uğraştığınız ve hayal kurduğunuz ve hayal kurduğunuz ve hayal kurduğunuz peri, … asla bilemezsiniz.

Şefkatle Menekşe Tonları ile tango, Deborah Lippmann’ın rüya dokumacısını (18 $) aksan çivisi olarak kullandım. Beni dizlerde zayıflatan karamsar, yanardöner tavus kuşu cilası. İnce, karmaşık ışıltı, şefkatle kremalı tatlılığını güzel bir şekilde tamamlar, methinks.

OOH! Bu tonu seviyorum … ilk kez ormandan yeşilden koyu mora kadar yanıp söndüğümde, kalbim çırpınan, ve “resmen” (hava fiyatları) Kış renginin Kış renginin Killer’ine sahip olmasına rağmen, katili var. Summertime Pedi Polonya her tarafına boyandı.

Bir dahaki sefere bu mani giyerim, Rüya Weaver’ı ana gölge olarak kullanacağım. Ayrıca daha uzun süren Lippmann cilalarında daha iyi şanslar gibi görünüyor. Bir taban ve üst kat ile, bu gölge en az altı veya yedi gün chip içermez.

Öyleyse arkadaş, bana mani durumunu söyle. Pençelerinde ne giyiyorsun?

REKLAMCILIK

Dost canlısı mahalle güzellik bağımlısı,

Karen

P.S. Mutlu çarşambalar.

Categories:

0 Comments

Leave a Reply

Avatar placeholder

Your email address will not be published. Required fields are marked *