için mor bir elmas, zorlu, moda ileri bir kitty diktatör modeli / patronu için çalışırken, yalnızca sonuçtan elde edilen ek zamanı takdir etmeye geldiniz. Bir kat oje uygulamak zorunda.

Telefondayken 24/7 aradığınız ve her şey için hazırlanmalı, her saniyenin yanı sıra Nars Diamond Life Pırıltılı Oje (17 $) stresli yaşam tarzıma uyuyor. Bir elektrikli, ışıltılı bir tabaka, ayrıca, sekmelerin oyuncak koleksiyonunu tarz – tüyler, dizeler, catnip dolu ve kırışık topları ile yeniden düzenlemek gibi çok daha tuşla ilgili meselelere yer değiştirebilirim.

REKLAMCILIK

Aynı şekilde, işimin bir talebini tatmin etmeme, en son oje renkleri ile ilgili olarak her zaman kalıptuğumda olduğumu yardımcı olur. Tab’lar koyduğundan, daima Paparazzi’yi planlayın ve asla şaşırmazsınız.

Bu ilkbahar görünümü için, sekmeler geleneksel harika pastellerde bir bükülme seçti, stilistinin “Paskalya yumurtası avına siyah kullanan büyük teyze” olarak açıklar. – Nars Diamond Life.

Tek bir kat (sans bazının yanı sıra üst katların yanı sıra), her türlü büyük lekeyi önlemek için 15 dakika içinde kurudur, ancak daha büyük olasılıkla karl Lagerfeld’e bir not yazmadan önce 15 tane daha beklerim. tasma üzerinde kedi.

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

Etraftaki en hızlı kurutma cilası değil, ancak değerinin, son sonbaharın bölgesinden çok daha hızlı kuruduğuna inanıyorum.

Uzun ömürlü dayanıklılığına kadar, her gece ağır yazma, ağır yazma kutuları açılış kutularının yanı sıra önümüzdeki birkaç gün boyunca günlük derin doku kitty masajlarını tam olarak göreceğiz. Şimdilik, olsa da, tüm endikasyonlar “oldukça harika” işaret ediyor.

Fiyat: 17 $
Müsaitlik: Şimdi Nars sayaçlarında ve aynı şekilde çevrimiçi olarak sunulur.
Makyajın yanı sıra cazibe blog derecesi: A-

Bölgesel yayın ofisini beğendim …

… Bilinmeyen sebeplerden dolayı, yalnızca 90’ları ve hoparlörler üzerinde 90’ların baladlarını oynarlar.

Bazen, hafıza şeridi aşağı (“çok daha fazla gün için tutun!”), Ancak diğer zamanlarda, Michael Bolton’ın tam olarak nasıl yaptığı hakkında kaybolurken, pratik olarak dayanılmaz olabilir, pratik olarak dayanılmaz olabilir. Bana zarar verecek kalbi yok, çünkü yapması gereken son şey.

(Oh, sadece zaten adam, Michael! Onu alabilirim. Ben büyük bir kızım!)

Sadece doğrultusunda imar etmek ve risksiz zihinsel yerime geri çekilme konusunda oldukça harikaydım. Bu yöntemin yanı sıra bu kadar kötü değil. İzleyen insanlarda gerçekten zevk alıyorum. Geçen Cuma günü gibi, Michael Bolton benimsiz online olarak nasıl beklendiğini tam olarak anlamaya çalışıyordu, önümde bekleyen adamın ayak parmakları yaptığını keşfettim.

Onun ellilerinde olmak istedi, part sörfçü dostum, Parçalı bisikletçinin yanı sıra board şortları, Tevas sandalet kullanıyordu ve gri bir kefal vardı. Sol ayağındaki ayak parmakları, siyahın yanı sıra ayak parmaklarının yanında parlak kırmızı renklendirildi.

Tevas’ın Pedi’yi gerçekten oldukça güzel bir şekilde sergiledi, hem de durduğum yerden, oldukça büyük bir oje işi gibi göründüğüne inanıyordum.

Erkeklerin yanı sıra Pedis’in yanı sıra Pedis’in yanı sıra adamları da gördüğüm yanı sıra, daha önce defalarca parmaklar boyandı bir süredir ilk kez).

REKLAMCILIK

Yeni bir eğilimin başlangıcı? Bilinçler bilmek istiyor.

Dost canlısı topluluk cazibesi bağımlısı,

Karen

Categories:

0 Comments

Leave a Reply

Avatar placeholder

Your email address will not be published. Required fields are marked *