Sevgili Günlüğü,

Tam burada otururken, 2007 Süper Kase Şampiyonası Yüzüğü Parlattığım, ancak biraz biraz nostaljik hissetmiyorum … Bildiğiniz gibi, Mill Valley Wildcats için uzman küre oynamak için kullandım ve bazen de insanları şaşırtıyor Bunu tanımıyor. Evet, kariyerim, kısa olmasına rağmen, bana bu kadar şöhretin yanı sıra lüksün bu hayatı için hazırladım.

REKLAMCILIK

Futbol bana disiplin, tokluk öğretti ve aynı zamanda bana tam olarak nasıl ayağa kalkılacağını öğretti. Bunların yanı sıra, süper kabın baskısını halledebilirseniz, temel olarak, her şeyi halledebilirsiniz, hatta kötü bir günde karl lagerfeld.

Bu yüzden bugün hafıza şeridini yıkıyorum. Yani, bu fırsat olmadan, Wildcats için sıkı uç yapmadan, benden ne biteceğini anlamıyorum. Ben sadece Mill Vadisi sokaklarında sadece bir kediydim, bu izci beni bulduğu gibi, NFL’de bir yıldız olmanın yanı sıra doğru vücuda sahip olduğumu belirtti.

Ne yazık ki, futbol kariyerim aniden kuyruk yaralanmasıyla sona erdi, ancak bana kitty modellemesine kayma güvenini sağladı. Gerisi tarihseldir.

Şu anda sadece süper kase kutlamalarımın yayılmasında tamamlanan dokunuşları koyuyorum. ADI ADI ADI VEYA HERHANGİ BİR HİÇBİRLİĞİ, ancak STEPHEN CURRY yanı sıra Ailelerin yanında, bu yüzden ızgarayı gideceğim ve aynı zamanda ünlü CatNIP uygulamalarını topluluk yavruları için yapmak üzereyim. Eğlenceli bir zaman olacak.

REKLAMCILIK

Mükemmel bir gün, günlüğü var. Anlıyorum, yapacağım.

Öpücükler,
Sekmeler

P.S.

Categories:

0 Comments

Leave a Reply

Avatar placeholder

Your email address will not be published. Required fields are marked *