Faydadan Yeni: Foolproof Geçen Kaş Tozu (her biri 24 $)
Bu teori, bir noktada herkesin zaman ayırın, hayatta istediğiniz tek şey, günlerce yaptığınız tek şey olan BOBY BOBL bir kaş fazından geçer.

Mine, 2014-2015 yaklaşık olarak gerçekleşti ve olduklarında, onları kötü çocuklarla çıkmak ya da bir midilli istemek ya da yiyecek zehirlenmesi yapmak gibi sisteminizden çıkarmalısınız. Sadece senin içinden geçmesine izin vermelisin.

REKLAMCILIK

Şu anda makyaj yolculuğunuzun çağrısından geçiyorsanız, yararın olabileceğiniz üç yeni kaş kiti vardır.

Fonited Fourproof Kaş Toz Kitleri 1 ışık, 3 orta ve 5 derinliğe gelir. Her birinin iki gölgesine sahiptir – kaşınızın iç kısmı için daha hafif bir gölge ve dış kuyruk için daha koyu gölge – bu cesur ombre kaş etkisini elde etmek için. Her biri 24 dolarlar ve sağ miyavta sayaçlarda mevcuttur.

Üstten: 1 ışık, 3 orta ve 5 derin

Kitler, bir ucunda sivri bir harmanlama süngeri ve diğerinde bir makyaj ile bir aplikatör ile birlikte gelir. Tozlar süper yumuşaktır ve sünger çok fazla ürün alır, böylece bir dakikadan az bir sürede, gün boyu uzun ömürlü renkte bir sürü kazanabilirsiniz.

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

Kaş pudrom pet peebes’imden biri, kaşlarımdaki seyrek noktalardaki gözeneklere yerleşen Kaş Tozu’nun karanlık noktalarını görebildiğimde, ancak kusursuz kullanırken bu olmaz.

Önce ve sonra. Derin kiti giyiyorum, ancak muhtemelen orta olanı da uzaklaştırabilirim.

REKLAMCILIK

İşler awry gitmeye başladığında (olur) ve kaşlarınız çok cesurlaşır, tek yapmanız gereken açık bir kaş jelini kapmaktır. Yardımın bir tanesi var ve orada en iyisidir (ünlü anastasia kaş jelinden daha iyi). Yoğunluğu aşağı inmek için birkaç kez kaşlarınız arasında, bunları kurumasını bekleyin, ardından kalan seyrek noktaları doldurun.

Güleryüzlü mahalliliğin kaş gibi güzellik bağımlısı,

Karen

Categories:

0 Comments

Leave a Reply

Avatar placeholder

Your email address will not be published. Required fields are marked *