Dolce & Gabbana Buket Koleksiyonu Giyen Lipgloss Dudaklarımda Ahududu

Yapmak için bir itirafım var … dün evin etrafında o çılgın mavi ruj giyen bir patlama vardı, ama halka açık giymek için cesaretim yoktu.

REKLAMCILIK

Biliyorum! Ben – her zaman seni her zaman yeni renkler denemeye ve rahatlık alanından ayrılacak olan gal. Kendi tavsiyemi almaya çalıştım, ama ben sadece garaj kadar yaptım.

Evet, orada, motor ısınması ile otomobilde oturuydum ve ben kendimi dikiz aynasında kendimi kontrol etmenin dürtüsüne yenilemediğimde mavimsi dudaklarımda.

“Kutsal Crap, Karen!” Cerulean benliğime dedim. “Sen görünüyorsun Bat Sh * t Cray.”

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

Kaçmak istediğim işin, acele saatlik trafiğinde potansiyel utanç verici bir şey yapmamız gerektiği için beni çok kötüydü (bu gece yayınlanıyor!), Ancak mavi dudaklar sadece yepyeni bir seviyeye çıkardı.

Yani, makyaj söz konusu olduğunda yeni şeyler denemek için hepimiz – neden değilsin? Yıkanır – ama bazen güzel hissetme arzusu kozmetiğimi merak ediyor.

İyi bir şey, her zaman makyaj mendillerini otomobilde tutuyorum (Swatch’in dürtüsünü ne zaman alacağınızı asla bilemezsiniz).

Mavi dudaklarımı temizledikten sonra, giyinmesi için başka bir şey için çantamda rutting gittim ve yeni Dolce & Gabbana Buketi Liplossları gözümü yakalamak için ilk şeydi.

Bu saf, usulca parlak parlaklıklar (her biri 29 dolar), son zamanlarda cesur / smokey gözleri olan görünüşü dengelemek için çok şey giyiyorum.

Yukarıdan aşağıya doğru liplozlar: Acqua (çoğaltma), ahududu (yeni), masumiyet (çoğaltma), ışıltılı (çoğaltma) ve pembe elmas (çoğaltma), her biri 29 $

Soldan Renk Örnekleri: Masumiyet, Ahududu, Pırıltılı, Pembe Elmas ve Acqua

Pembe elmas

Işıltı

Masumiyet

Saks’a gelecekteki bir geziyi çıkarırsanız ve Dolce & Gabbana Sayacı’ndaki (alkımlar, tutku ikilileri veya Khol parmağı için) diğer muhteşem şeylerden bazıları tarafından tamamen rahatsız etmeyin. , nasıl geçtiğini bilmeme izin ver.

Doğal dudak görünümünü seviyorsanız, bu yapışkan olmayan lippileri akılda tutun. Çok güzel, özellikle çok tipik olarak sırf parlayacaklar giyersen – oh, bilmiyorum – Cray-Cray Parlak mavi rujlar.

Dolce & Gabbana Buketi Koleksiyonu Liplosses

Beş gölgede mevcut olan, dördüncü kez yeniden çekiciler – temizle Acqua, ışıltılı altın şeftali ışıltı, kremsi pembe masumiyet ve ışıltılı leylak pembe elmas – bir, kremalı leylak raspberry, yepyeni

Yaklaşık 2 saatlik aşınma süresi

Soluk bir gül lezzetine ve kokusu var

Sanırım oldukça nemlendiriliyorlar; İlk önce dudak balsamı uygulamak için ihtiyacım yok.

Doe-ayak aplikatörü ile geliyorlar

Fiyat: 29 $ her biri
Müsaitlik: Şimdi Seç Saks Beşinci Cadde Mağazaları ve ayrıca çevrimiçi
Makyaj ve Güzellik Blog Derecelendirmesi: A- (Renkleri, Doku ve Tutarlılığı Kazmak, ancak daha ucuz olmalarını diliyorum)

Nihai geri sayım!

Açlık oyunları gece yarısı şovuna kadar sekiz saatten az ve ben. Beklemek!

Zavallı El Hub … o böyle bir asker! Yarın şafakta çatlakta işe gitmek zorunda, ama bu gece benimle filme gitmeyi kabul etti (Yup, Sekmeler Flaked).

Şimdi düşündüğüm, son kez El Hub son 2 A.M.

REKLAMCILIK

Dang, bu eğlenceliydi.

Dost canlısı mahalle güzellik bağımlısı,

Karen

Categories:

0 Comments

Leave a Reply

Avatar placeholder

Your email address will not be published. Required fields are marked *