REKLAMCILIK

Madenlerin çoğu yıllık olarak değişiyor (her yıl genellikle birden çok kez), ancak şimdi ideal olarak, işte kesinlikle bağlıyım üç şey …

Nars Saf Radyant Renkli Nemlendirici SPF 30 Sunscreen / PA +++: İsim bir bilim kurgu romanı dışında bir şey gibi görünüyor (“LV426’yı Gemiyi yakıt doldurmak ve NARS SAFACILIK TARAFINDAN SAĞLANTILARIMIZI SPF 30 SUNSCRENEN / PA +++”) , ancak bu renkli nemlendirici şu anda bu güneş sistemindeki en sevdiğim ürünlerden biri, bu konu için. Bir tüy kadar hafiftir ve yine de sorun noktalarımın üzerinde ekstra kapsama alanı için katmanlar halinde inşa edebilirim.

Mac Uzun Süreli Oyun Lash Maskara: Her gün bu maskara aşık oldum. Yemin ederim, benden çok daha fazla lekeler bile nefret ediyor! Lekesiz veya pul yok ve sadece bir kat halinde uzun, ayrılmış, inanılmaz parlak kirpikler üretir. İnce temiz, kullanımı gerçekten kolaylaştırır ve Nars Pro Radyant gibi, bu kadar hafif, bu kadar hafif bir şey giyiyorum.

Faydalı Dallas: Uzun, açıklanamayan bir hiatus (daha yeni bir şeylerden rahatsız oldum) hayatımda geri döndü, bu bronzy şeftali allık karışımı çok kolaydır … ve bronzlukla muhteşem görünmüyorsa Dang.

Peki ya sen? En sevdiğiniz sıcak hava makyajı / güzellik ürünleri nelerdir?

Dost canlısı mahalle temyiz bağımlısı,

REKLAMCILIK

Karen

Categories: category

0 Comments

Leave a Reply

Avatar placeholder

Your email address will not be published. Required fields are marked *