Kate Somerville, Sıkıca Kriyojenik Sıkma Jeli’nden en yeni
Son olarak, yastığın diğer tarafından daha soğuk bir şey keşfettim, yanı sıra Kate Somerville Sıkıca kriyojenik sıkma jeli.

Ve aslında, hiç kullandığım en havalı şey olabilir, çünkü başınızı endüstriyel bir dayanıklılığın dondurucusuyla yapıştırmak gibi, ancak aynı şekilde 125 ABD dolarıdır, ancak istenen bir adım olup olmadığını hala seçiyorum. Bu atlamalı cilt bakım zillerinin yanı sıra ıslıkların yanı sıra.

REKLAMCILIK

Havuçlu kek gibi, bu yeni cilt sıkılaştırma köpüğü, aynı zamanda tam olarak garip olduğu kadar garip. Sabahın her ikisi de geceleri olduğu gibi, cilt bakım rutininizdeki son adım olarak kullanmanız beklenir.

Pompayı ittiğinizde, beyaz bir kabarık köpük çeker, bu da içine süt döken kırışık kağıdı veya bir kase pirinç gevrekleri gibi yüksek sesle çarpmaya başlar.

Parmaklarınızla, boynunuzun yanı sıra, gözlerinizden, burnunuzun yanı sıra ağzınızın yanı sıra sizinle birlikte uygulayın.

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

Kate Somerville Sıkı’nın Kriyojenik Sıkma Jeli
Soğutma başladığında, cildinizin yanı sıra soğutucunun yanı sıra soğutulmasının yanı sıra biberinizi de hissettiğinizde …

Agonize edici ya da hiçbir şey değil, ancak * soğuk *, birinin, birinin buz küplerini, diş hekimini Novocaine ile enjekte ettiğini enjekte ettiğini düşünüyor.

Ve cildiniz böyle kalır – gerçekten, gerçekten soğuk – uzun süredir. Otuz dakika ya da öylesine. Büyüleyici! yanı sıra, çok garip.

Sonuçta, saçınızı ciddi bir yüksek at kuyruğuna koyan şeyi yapması bekleniyor. Cildinizi geçici olarak sıkıştırır, yanı sıra daha çok daha fazla, daha çok gergin hissettirir.

Dışarıda takılan şekerler olan proteinler olan proteinler olan glikoproteinleri, ayrıca hücrelerin zarı etrafında.

Glisoproteins’in tam olarak burada olduğu gibi, son zamanlarda cilt bakım ürünlerinde de göründüğünü görüyorum, ancak henüz cilt bakımı markalarının ne yaptıklarını yaptıkları beyanları destekleyen herhangi bir büyük çalışmayı keşfetmedim.

İçindekiler
Tetrafloropropen, su / aqua / eau, alkol denat, hidrolize hyaluronik asit, disodyum asetil glukozamin fosfat, sodyum glukuronat, adenosin, inositol, panthenol, paonya albiflor kökü özü, nannokloropsis oculata özü, pseudoalteromonas ferment özü, lavandula angustifolia (lavanta) yağ, salisilik Asit, Isododekan, Mentilil Etilamido Oksalat, PPG-8-Ceteth-20, Propandiol, Amonyum AkrilokildimetilTaurat / VP Kopolimer, Dimethicon, Pullulan, Betain, Gliserin, Polisilikon-11, Koko-Kaprilat / Kaprat, Hidroksietilüloz / Fosforlkolin Glikol Akrilat Kopolimer, Butilen Glikoz, etilheksilgliserin, dekil glukozit, magnezyum sülfat, sodyum hidroksit, kaprilik glikol, heksillen glikol, sitrik asit, potasyum sorbat, sodyum benzoat, fenoksietanol, linalool.

Her biri, her türlü uzun vadeli sıkma veya kaldırma işleminden sonra, soğuk kullandılar, ancak istediğimden beri, bir kez daha aynadaki 35 yaşındaki Karen’i görmek iyi olurdu (onu özlüyorum ).

Bu konuda gerçekten hoşlandığım bir şey, makyajımın, kullandıktan sonra cildimin üstüne oturduğum yöntemdir. Köpüğü ilk önce uyguladığınızda, yapışkanın yanı sıra, hafif bir primer gibi, pürüzsüz kurur. Vakıflar, renkli nemlendiricilerin yanı sıra kapakçılar, üstüne zarif bir şekilde kaydırın. Böylece, bu esasen bir makyaj astarı olarak da çalışabilir.

125 ABD doları için, benim için yaşlanma karşıtı bir kaldırma vuruşuna sahip değil, ancak emin olmaktan emin olabilir. En azından ne zaman denemek zorunda olduğunuz ürünlerden biri olduğuna inanıyorum – Sephora’da görürseniz – sadece deneyimlemek için.

Eğer yüce “daha fazlası!” Cilt Bakımı Junkie Rutininize adımları eklerken endişelendiğinde, ayrılmak isteyebilirsiniz. Benim için harika olduğuna inanıyorum (kelimenin tam anlamıyla gibi!), Ancak muhtemelen gereksiz.

REKLAMCILIK

Dost canlısı topluluk cazibesi bağımlısı,

Karen

P.S. TGIF !!!!!!

Categories: category

0 Comments

Leave a Reply

Avatar placeholder

Your email address will not be published. Required fields are marked *