Nars Mat Göz Farı Thunderball (24 $)

yazar hakkında
Misafir yayınına uymak Radhika Mohan, Weekmendramblings.com tarafından yazılmıştır. Radhika’da Twitter, Facebook, Pinterest, Reoogle + ‘da keşfedin.

Makyaj hayatımın büyük bir kısmı için, sadece makyaj bloglarında nars hakkında kontrol etmiştim, ancak (hala yapmadık) Hindistan’da Nars Back House’a sahip olmadık, hem de yapabileceğim resimler “Şimdiye kadarki en iyi pislik.” Sadece ABD’yi bu markanın yanı sıra bu markadan yapabileceğimin yanı sıra, alkımların gözümü gerçekten yakaladığım gibi olmadığı konusunda endişeliydi. Nars’tan Tercih Edilen Ürünlerim, Exhadows’tur, yanı sıra karanlık bir smokey gözünü tam olarak ne kadar sevdiğimi düşünerek, bir unsung makyaj kahramanı için benim seçimimin Thunderball’da Nars Mat Göz Farı olacağını düşünüyor.

Thunderball, gece yarısı gri olarak adlandırılır, ancak bana göre, bu, spesifik ışıkların altında pratik olarak siyah görünebilecek derin bir yeşilimsi gridir. Birçok Nars Toz Ürünleri gibi, Thunderball da bir tarafta bir aynanın yanı sıra bir yandan bir aynanın yanı sıra bir yandan bir aynanın yanı sıra, diğer taraftaki göz farı koruyan şeffaf bir plastik kapakla paketlenir.

REKLAMCILIK

Thunderball kadife pürüzsüz bir yapıya sahip mat bir göz farıdır – buna kalkınma yok! Şaşırtıcı derecede pigmentlidir ve tavadaki renge kadar doğrudur. Daha hafif cilt tonlarında, yeşilimsi undertone daha iyi görünür, ancak daha koyu cildimde, bu bir gri veya hatta siyahla karıştırılabilir. Aşağıdaki örnekte, sadece karşılaştırma için siyah bir göz farı ekledim (L’Oreal Hip Duo’dan, meraklı olan herkes için, işaretlemedeki siyahtır).

REKLAMCILIK

Peki neden bu göz farı nelif listemde işlev görüyor? Bütün sebeplerden dolayı. Thunderball, çok, son derece pigmentli olduğu kadar yumuşak ve temiz olan en küçük dokunuş bile büyük miktarda renk alır. Böyle karanlık bir renk olduğundan, lashline boyunca ve / veya dış köşeden bir karanlığın yanı sıra gözlerin anlamı sağlamak için uzanır. Aynı şekilde, tipik siyah eyeliner (kahverengi, hatta karanlık olanlar bile, sadece benim için yeterli değil), biraz karanlık olan bir şey istediğimde bir astar olarak fantastik çalışıyor. Bu, karanlık bir dumanlı göz için inanılmaz bir şekilde kapaksız bir renk sağlar.

Uzun süreli makyajın yanı sıra Charm Blog Unung Heroes serisi, çeşitli cihazlı charm markalarından çok sevilen uzun vadeli koleksiyon ürünlerine sahiptir.

Birçok kahraman gibi, yine de, Thunderball’ın bit zayıflıkları var. Aynı şekilde temizlenmeyi çok kolaylaştıran aynı yumuşak yapı aynı şekilde, ürünün büyük bir anlaşmasını alırsanız etkilerden sonra sonlandırmasını sağlar. Sadece fırçadan ekle dokunmak için aklınızda bulundurun, yanı sıra gitmek için harikasınız. Ayrıca, bunun bir üs olarak çıplak / nötr bir göz farı üzerinde çok daha iyi yapılır – doğrudan bir astarın üzerinden kullanılması yerine harmanlamayı çok daha basit hale getirir.

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

Bir dahaki sefere bir nars tezgahına gittiğinizde Thunderball’ı bir deneyin.

Nars Mat Göz Farı – Thunderball – Malzemeler

yazar hakkında
Misafir yayınına uymak Radhika Mohan, Weekmendramblings.com tarafından yazılmıştır. Radhika’da Twitter, Facebook, Pinterest, Reoogle + ‘da keşfedin.

Categories:

0 Comments

Leave a Reply

Avatar placeholder

Your email address will not be published. Required fields are marked *