Hmm’e gitmesini sağlayan şeyler … bu arada, bu görünümde Mac Antonio Lopez makyajını giyiyorum. Yanaklarımdaki yüz / mercan, 6 gözler Menekşe ve bronztaki paletlerimin üzerinde ve Fuşya’daki 3 dudak paleti dudaklarımda.
Kısacası, hayır.

Tamam, zaman zaman El Hub, bir Spritz Dolce & Gabbana (erkekler için açık mavi) giyecek, ancak bu sadece sabah antrenmanından sonra duş zamanı yoksa ve “çok kokmuş” olmak istemiyor. onun sözleri) işte.

REKLAMCILIK

El Hub’ın bir adamın adamının türünün (hayır, olmasına rağmen nemlendirmez, olmasa da nemlendirmez) ve onu nemlendirmeye, pul dökülmesini veya güneş koruyucularını günlük olarak atmaya ya da giymeye çalıştığım kadar … Bir masaj ya da bir mani / pedi için spaya gitmek gibi güzellik şeyler yapın (hey, dostlar için özel tırnak hizmetleri sunan yerler var!), Olmuyor.

Bir zamanlar bir zamanlar losyonu bacağında kuru bir noktaya koymaya çalıştım ve korktu, bağırıyor, “yanıyor! Yanıyor!” – şaka yaparak elbette.

REKLAMCILIK

Ne yaptığını, vesilesiyle, fantezi saç ürünlerine daldı, çünkü bazen saçlarında bir koku yakalayacağım. “Hmm, bu benim Kerastase kremi.” Ama muhtemelen ‘dikkat etmiyordu ve duşta en yakın şişeyi yakaladı, HAHA!

Peki, adamın / gal’ten ne gibi? Güzellik alışkanlıklarından herhangi birini onlara sürdü mü?

Dost canlısı mahalle güzellik bağımlısı,

Karen

Categories:

0 Comments

Leave a Reply

Avatar placeholder

Your email address will not be published. Required fields are marked *