Bu sonuncusu iş pan güncellemesi için bu sondan ayrıldım, çünkü bu ürünlerin geri kalanından biraz farklıydı, çünkü yepyeni bir ürün açtığımda Proje, 12 hafta içinde kaydırmak için.

Toz ile yapılan bir anlaşma, günlük olarak kullandığım ürünlerden biri ve 3 ay içinde ne kadar ürünle gidebileceğimi merak ediyordum.

Kargo HD preslenmiş toz, en iyi 5 preslenmiş tozumdan biridir – her zaman sunulması için kullanılan gölge #20, bu yüzden birkaçını stokladım. Bu bittikten sonra saklamamda bir tane daha var.

Bu tozun ilk tanıtıldığı zaman aklımda kalıyorum – büyük olasılıkla HD TV’lerin ortaya çıkması nedeniyle “HD” adını veren ilk güzellik ürünlerinden biriydi. HD TV’lere bakmalarını tam olarak ne kadar harika hale getirdiğinden, bu tozun gazeteciler tarafından nasıl tercih edildiğini tam olarak okudum. Günümüzde, diğer tüm ürün telefonları kendisini HD çağırıyor – HD isminin onu Caché’yi kaybettiğine inanıyorum. Aynı şekilde artık güzellik dünyasında kargo hakkında fazla bir şey duymuyorum – esas olarak Sephora’dan çıkmasından bu yana daha düşük dağılımı nedeniyle inanıyorum.

Bu toz hakkında sevdiğim şey, cildin nasıl görünmesini sağladığı – ince çizgiler, gözenekler – tozlu veya “uydurulmadan”. Orta bir kapsama alanı sağlar, cildime sorunsuz bir şekilde karışır ve cilt benzeri bir dokuyu korur. Birincil dezavantajı, bu tozun radiat yönetmesinde en iyisi olmamasıdır-bu yüzden T-bölgemin daha az yağlı olma eğilimine sahip olduğu serin aylarda bu tozu tercih ediyorum.

Bu tozu her biri özenle kullanıyorum. İş Panının başlangıcından beri. Görünüşe göre, gerçekten bu kadar toz kullanmıyorum! 3 aylık kullanımdan sonra böyle görünüyor:

Görünürde tava yok! Tavada yanlarda yapabileceğiniz hafif bir düşüş var, ancak merkezde herhangi bir PAN şeridi görene kadar en azından 3 ay daha olacak.

Bu preslenmiş tozla biraz kabarık sentetik kabuki kullanıyorum – gösterilen “temel güzellik” den (cheapo ise yıllar önce kazananlar). Son zamanlarda aynı şekilde, yüzeyi düzleştirmek için oval bir “diş fırçası fırçası” kullanmayı ve burun etrafında olduğu gibi daha sıkı açılarla anlaşmamın alanlarına patlamak istiyorum (bu temiz gösterilen Cailyn’den, aynı şekilde kazananlarda, Ağustos ayında keşfedildi) . Ambalajın hantal olduğunu keşfettiğim için bunu el çantama getirmiyorum. Güzel bir ayna içermesine rağmen, kompakt bir sünger için yer sağlamaz, bu nedenle ayrı ayrı bir sünger veya temiz bir şekilde getirmeniz gerekir.

Bileşen listesi oldukça kısa:

Talk, naylon-12, oktyldodesil stearoil stearat, çinko stearat, kaprilil glikol, gümüş oksit. (+/-): mika (CI 77019), titanyum dioksit (CI 77891), demir oksitler (CI 77491, CI 77492, CI 77499), ultramarinler (CI 77007), D&C siyah 2 (CI 77266) içerebilir.

Kargo HD preslenmiş toz, Kanada’da yapıldığı gibi 8g ürün içerir. Kanada’daki Londra ilaç mağazalarında Seçim Rexall’da satılmaktadır. ABD’de kargo Ulta, Walgreens ve Kohl’da satılıyor.

Artıları:
• Ultra ince toz
• Doğal kaplama, toz değil
• Gözeneklerin yanı sıra çizgiler de bulanık
• Harika renk eşleşmesi

Eksileri:
• Yüksek yağ kontrolü değil
• Çanta getirmek için mükemmel değil

Zorluk değeri: 9/10

Ve ne halt! Kilo bu hafta yükseldi mi? Bu şeyi on kez tarttım ve hala geçen haftaya göre 0.001 daha ağırlıydı. Bu şaka komik değil!

Her zamanki gibi, ağırlıkta düşen tek ürün Body Shop Taze Çıplak Vakfı idi:

Lütfen iş Pan arkadaşlarımı güncellemeleri için inceleyin:
• curly.spring.blossom
• Küstah bir tutumun Jodi
• Chanelle Hayleyyy’den Chanelle

Ve bu son iş tavası öğesi ve bu Çarşamba günü son özetlerimizi yayınlayacağız.

Powder ile en sevdiğiniz anlaşma nedir?

Bunu Paylaş:
Paylaşmak

Click to email this to a good friend (Opens in new window)
Pinterest’te paylaşmak için tıklayın (yeni pencerede açılır)

Twitter’da paylaşmak için tıklayın (yeni pencerede açılır)
Tumblr’da paylaşmak için tıklayın (yeni pencerede açılır)

Reddit’te paylaşmak için tıklayın (Yeni Pencerede Açılır)

Bunun gibi:
Yükleme gibi …

İlişkili

Project Pan 12 COLL: Sonbahar 2016 EditionHappy İşçi Bayramı! Umarım uzun haftasonunun tadını çıkarırsın! And welcome to one more collab with the Canuck gang! We are when again, trying to chip away at some beauty products in our stash. this time around we are selecting 12 products to try to pan / empty. Bunun uzunluğu…
5 Eylül 2016 “Güzellik”

Project pan 12 Collab: The ENDWhat an legendary journey! When I very first agreed to do job Pan, I believed it was going to be FUN. Oh exactly how wrong I was. This is the tune that went with my head (sang to the tune of “The tune That never Ends”): This is the Collab that never…
November 30, 2016In “Beauty”

PP12: NYX Powder blush in Taupe PB11Happy Halloween! I hope you get sufficiently spooked today as well as likewise eat enoughYüksek güzel bir şeker için şekerler. : P Bugünün İş Pan Ürünü, Taupe’deki NYX Toz Allık #PB11: Bu ürünün bugün öne çıkması yanlışlıkla değildi – eğer hortlak görünümlü oyuk yanakları için bir tutam içindeyseniz…
31 Ekim 2016 “Güzellik”

Categories: category

0 Comments

Leave a Reply

Avatar placeholder

Your email address will not be published. Required fields are marked *