Hakkında Anlamanız Gereken Gadgets Katkıya uymak bir yazar daha.

Evinizi korumak için en son yeniliği kullanmıyorsanız, evinizi de güvende tutmak için kullanmıyorsanız, gerçekten bir hile kaçırıyorsunuz, ayrıca bir veya iki gadget’a yatırım yapmanın zamanın gelmesi için büyük olasılıkla zamandır. Kendiniz yapamadığınız zaman evinizin.

Bunu göz önünde bulundurarak, şu anda piyasadaki en iyi ev güvenlik ve güvenlik teknolojisine bir göz atalım:

Blink xt

Dış havada ve uzaktan erişilebilecek güvenlik ve güvenlik kameraları arıyorsanız, göz kırpma XT güvenlik ve güvenlik kameralarını yenmek zordur. İster evinizin sınırlarını gözetlemek için tripod parçalarıyla kullanırsanız veya her türlü davetsiz misafiri yakalamak için içeri ayarlayın, uzun pil ömrü ve net bir 1080p video beslemesi vardır, bu da istenmeyen bir şey olmalısınız, anında olacaksınız Evinizde neler olduğunu son derece net bir şekilde görebilmenin yanı sıra bildirildi. Kablosuz ve kurulumu basit, onlarsız hiçbir ev olmamalı.

Yüzük

Ses kapı zili, geç popülaritesinde yükseldi ve nedenini görmek zor değil. Bu kablosuz akıllı kapı zili, ister evde ister başka bir yerde olun, kapınızda kimin olduğunu anlamayı sevenler için ideal bir hizmettir. Herkes bu gadget’a yaklaşır yaklaşmaz, telefonunuzda bir uyarı alacaksınız ve kimin aramaya geldiğini görmek için video beslemesini inceleyebilir ve hatta onlarla da konuşabilirsiniz. Evinize erişim elde etmeye çalışan insanlara karşı fantastik bir caydırıcı ve aynı zamanda kapıya yanıt vermek isteyip istemediğinizi seçmek için harika bir yöntem!

Nuki Wise Lock

Akıllı kilitler hala güvenlik ve güvenlik inovasyon sahnesinin oldukça yeni bir parçasıdır, ancak Nuki bilge kilidi gidecek bir şeyse, uzun süre belirsiz olmayacaklar. Nuki, akıllı telefonunuzu veya kurutulmuş Nuki Fob’u kullanarak kapınızın kilidini açmanın yanı sıra kilitlemenizi sağlar. Nuki Köprüsü’ne yatırım yaparsanız, kapılarınızı her türlü bir konum türü web üzerinden kilitlemenize bile izin verir. Bu, sabahları evden ayrılırken ve geri sürmek istemediğiniz gibi kilitlenmeyi unutmuşsanız, konut veya ticari mülkünüzü korumanın harika olduğu anlamına gelir. Sanki bu yeterli değilmiş gibi, aynı şekilde, arkadaşlarına, hane halkı üyelerine ve herhangi bir nedenle evinize girmesini isteyebilecek müteahhitlere bir kerelik kazanç erişimi vermek için kullanabilirsiniz. Yorucu eski bir anahtardan çok daha pratik yöntemdir, eminim kabul edersiniz.

Nest koruma

Kimse evlerinin ateşle tahrip edilmesini istemez, ancak E’nin düşündüğünden çok daha tipik bir yöntemdir. Neyse ki, yuva karbon monoksit dedektörü ve duman alarmı sırtınızı aldı. Bir sonlandırma veya gaz sızıntısı varsa, oldukça hızlı bir şekilde alacak ve sizi anında riske karşı uyaracaktır, böylece uygun yetkilileri arayabilir ve felaket grevlerinden önce evinizi güvenliğe götürebilirsiniz.

Güvende kal!

Categories: category

0 Comments

Leave a Reply

Avatar placeholder

Your email address will not be published. Required fields are marked *