tüccar Joe’nin cevizli turtası bir kavanoz dolduruyor, $ 6.29
Tüccar Joe’nin cevizli turtasının bir kavanozu doldurduğuna inanan tek kişi olamam. fıstık ezmesi gibi?

Newsflash: Bunu yapman gerekmiyor.

REKLAMCILIK

Arabalarımda ve kamyonumda kavanozla ve plastik bir kaşıkla otururken keşfettim. Bu, şişenin arkasını kontrol ettiğim gibi, dehşetime çok şey var, aslında, senin gibi, senin gibi, biliyor olmanızı biliyordum …, yumurta gibi yünlerin yanı sıra pasta kabuğu gibi, eşyalarla karıştırdım. Böylece, gerçekten umutlarımın yanı sıra taşınabilir cevizli turta cenneti için rüyalar kesildi.

Yine de, bu kadar güzel göründüğü için gerçek bir cevizli turta yapmak için hala bunu doğru bir şekilde kullanmayı deneyeceğim.

Bal örnekleyici seti gökkuşağı, 9.99 $
Bal örnekleyici setinin gökkuşağını öneren tüm GALS için teşekkür ederiz. Tam şişelerin çok güzel olduğu için henüz buraya çarpmadım! Onlar da son derece ağır. son derece tahsil edilebilir. Çok güzel bit vazoları yapacaklarına inanıyorum.

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

Onları mutfak alanı pencere rafında, yaz aylarında tek beyaz bir papatya ile otururken görebiliyorum.

Setteki baloların hepsi dünyanın farklı bölgelerinden de, konseptin tüm farklı çiçeklerle beslendiğine inanıyorum, bu yüzden farklı lezzetler olması gerekiyordu. Onları taze meyveler üzerinde gezdirmek için sabırsızlanıyorum ve lezzet profillerini tespit etmeye çalışıyorum. Yum.

Organik Sıcak Kakao, 3.29 $
Aynı şekilde, bu organik sıcak kakao karışımının bir kutusunu yakaladığımdan beri, geçen hafta Mocha Degacle’dan beri gerçekten harika bir bardak sıcak çikolata soruyordum …

Ayrıca, bu tanenbaum gevrek patates atıştırmalıkları var! Christmassy Pringles gibi tadı türleri (yani festival olarak lezzetli).

O Tannenbaum Çıtır Patates Snacks, 1,99 $ Bir çanta
Ho Ho Ho, Patates!
Ve aynı şekilde bir kutu TJ’ler (bomba. Nokta. Com.) Çikolatalı Waffle’lar, ancak onları fotoğraflamayı hatırlayamadım (işte büyük bir değerlendirme olsa da) …

REKLAMCILIK

Belki de onları kendime biriktirmek istediğimden beri onları gizlice tutuyorum. Gerçekten iyi olduklarından. Onlar her biri de sadece 90 kalori! Tabii ki, o zaman üzerlerine biraz fıstık ezmesi koydum – sadece bir dokunuş – ancak ikisi de bu beni kahvaltıdan öğle yemeğine kadar tutuyor.

Dost canlısı topluluk güzellik bağımlısı,

Karen

Categories:

0 Comments

Leave a Reply

Avatar placeholder

Your email address will not be published. Required fields are marked *