Bir dahaki sefere Sephora’daki kum saati ekranı tarafından kendinizi keşfetmek için, yeni tercih ettiğim ikilime bir göz atın, Dune’deki VisionAire Eye Gölge Duo (38 $).

Oh, çok muhteşem … bir taraf, pırıltılı bir şampanya; Diğeri derin, parıltılı bir zeytin Smokey Black’in fısıltısı ile, ancak bu ikilisi büyük bakışları sadece pastanın içindeki krema. Her iki gölge de aynı şekilde kahve gibi karıştırın. Süper ipeksi, son derece pigmentli, yanı sıra en iyisi? – Harika bir astarın üstüne katıldıklarında, hareket etmiyorlar.

REKLAMCILIK

Nars Pro-Prime ile eşleştirilmiş, kırışıklıklar ya da solmaz … Bilmiyorum, 14 saat? Gerçekten o kadar uzun görünüyor. Heck, hatta onları diğer gün boyunca eğlence için çıplak göz kapaklarında bile kullandım, yani hala sadece birkaç saat sonra bir çift kırışıklıkları fark etti.

Bu görünümde kullanılan ek makyaj

Gözler

Mac zoom hızlı siyah kirpik maskara (üst ve alt kirpikler)

Nars Pro-Prime Smudge Geçirmez Göz Farı Astar (Kapaklar)

Dolce & Gabbana Gerçek siyah Khol Kalem (üst ve alt su hatları)

Yanaklar

Kum Saati Illume Crème-to-to-to-to-to-to-to bronzu günbatımında (elmaların yanı sıra bronzlaştırıcı), konturun altındaki bronzlaştırıcı)

Dudaklar

Kum saati Aşırı Sheen Fortune’da Yüksek Ladi Dudak Parlatıcısı

Yüz

Kum saati No. 28 Primer Serum (yanaklar, çene, alnın yanı sıra burun)

Mac Studio Sculpt Foundation NC42’de, Mac Studio Surfaceer, NC42’de ve Tarte Provocketur’un Balında Printed Tozu (Yüz)

Mac Prep + Başbakan Vibrcy Eye, NW25’te Mac Pro Longwear Kapatıcı, Mac Mineralize NC35’te Kapatıcı, MAC Care, Greyfurt + Papatya’da gerekli yağları karıştırıyor (gözler altında)

Tek yakalama fiyatıdır, ancak buna değer, kendimi kum tepsisine vururken görüyorum. Renklerin kombinasyonunu seviyorum – demek istediğim, bu şampanya yanı sıra zeytin yanı sıra, aynı zamanda kendi başlarına oldukça mükemmel göründüğüne inanıyorum. Birlikte, zarif bir göz için mükemmeller, bejin yanı sıra temel kahverengiye çıkın. Sadece siyah astar ekleyin ve maskara da gidin.

REKLAMCILIK

Fiyat: 38 $
Kullanılabilirlik: Şimdi Sephora mağazalarında ve aynı şekilde çevrimiçi olarak sunulur.
Makyaj yanı sıra güzellik blog derecesi: A + (bu fiyatta bile)

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

Dost canlısı topluluk güzellik bağımlısı,

Karen

Categories: category

0 Comments

Leave a Reply

Avatar placeholder

Your email address will not be published. Required fields are marked *