hacim, uzunluk ve kaldırma
“Kum saati ile kumlar gibi … öyleyse hayatımızın günleri.”

Hella Soap Operalarını gördüğünüzü, yeni ısırık cazibesi üzerinde temiz gördüğünüzde, tam hacimli maskara ve hayatımızın günlerini karıştırdığınızı gördüğünüzde, Lives Intro, Hahaha!

REKLAMCILIK

Bu sh * t delil!

Düzgün vücutlu fırça ile ne var?

Isırık, bu yöntemi geliştirdi, böylece temiz kafanın merkezi mümkün olduğunca çok ürün tutuyor, bu daha sonra maskara’nın kirpik hattınızın ortasına kadar tam olarak yaptığını tam olarak en üst düzeye çıkarması bekleniyor.

Ortadaki en iyi ürünün konsantrasyonu, ortada en iyi şekilde kaldırılmasının yanı sıra, birçoğumun (gözlerimin mi?) Müziğin birçoğunu (gözlerimin mi?) Kaldırılmasını bekliyor; , yanı sıra kötü bir SS yolunda hangisinin yanı sıra.

İstediğim – Hayır – hayır, – Maskara’nın küçük mucizelerin çalışması ve ağır rotasyonda tuttuğumların yanı sıra, hepsi çok çeşitli derecelerde yaptığım. Halen, Drama için en iyi General Mascaras’ın Laura Mermier Havyarusunun yanı sıra Chanel Boyutları de Chanel’in yanı sıra, bunların hiçbiri, ne de veganların yanı sıra, ısırık cazibesinin artmasından farklı olarak olağanüstü.

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

“Upswing Maskara, Balmumu yerine Ağaç Berry Balmumu dahil, temiz, vegan, glütensiz ve zulümsüz malzemelerle desteklenmektedir. Berry meyve kabuklarından kaynaklanan ağaç Berry balmumu, hacim için kirpikler için kirpikler yanı sıra, hem hafif hem de leke dirençli olanların yanı sıra inşa edilebilir artış sağlıyor. ”

-Oficial pr

Alt çizgi

Bir mil uzakta görülebilen büyük, güzel, dikkat çekici kirpikler arıyorsanız, vegan seçeneği yanı sıra, vegan seçeneğinin yanı sıra, upswing yasaldır. Smear ya da pul bulmaz, iyice katmanlar, çıkarılması kolaydır; Ancak, aklınızda bulundurmanız gereken bir şey, birkaç katman kullanmanız gerekebileceğinizdir. Ben gözlerimin üzerinde çok fazla kirpik eylemi seven bir kadınım, yanı sıra üç kişiden yararlanır, bu benim için gerçekten oldukça tipik.

Büyük lashes ftw
Upswing’i nerede keşfedin

Upswing, sadece ısırık cazibesi sitesinde tanıtıldı ve aynı zamanda Sephora mağazalarında ve 29 Aralık’tan itibaren internette de sunulacak. 0,40 oz için 28 dolar. Tüp, çok fiyat bilge, Laura Mercier Havyar Maskara’nın aynı şekilde aynı şekilde aynı zamanda seksden daha iyi ve YSL Sentetik Cils’ten daha iyi bir şekilde ele alındı. Tek bir gölgede mevcuttur: Siyah.

Pembe, ışıltılı bir iç tüp üzerinde yüzmeden önce bazı hızlı karşılaştırmalar …

Cinsiyetten çok daha iyi bir şekilde ele alın – upswing ve seksden çok daha iyi, aynı kategoride, imo. Her ikisi de zulmün yanı sıra vegan da ve her ikisi de güçlü kirpikler üretilir. Yukarıya, olsa da çok daha iyi olan Waaaaaaay. Size daha fazla hacim, çok daha fazla kıvrım, çok daha uzunluk, neredeyse lekeli ya da lapa lapa değil. Açıkçası, ikisi arasında tartışıyorsanız, upswing’i seçin.

Laura Mercier Havyar – UPSWING, benzer bir kıvır tutma, uzunluk ve kaldırma, ancak Laura’nın havyarı çok daha hacimli ve çok sayıda katmana ihtiyaç duymuyor. Bu da zulümsüz ya da vegan değil dedi.

YSL Sentetik CILS – UPSWING, hacim / kalınlık açısından dikkat çekici değildir, ancak benzer uzunluk ve kıvır tutma sağlar. once again though, it isn’t cruelty-free or vegan.

Chanel dimensions de Chanel — much better than Upswing when it concerns general volume, length, curl hold as well as lift, however it’s likewise somewhat much more costly at $32. That, as well as it, too, isn’t cruelty-free or vegan.

REKLAMCILIK

Dost canlısı topluluk cazibesi bağımlısı,

Karen

P.S. One much more sleep up until Christmas! ?? Coywolf, El Hub, quite woman Rosie as well as I are just hanging out at home. We made some homemade lemonade, completed making a batch of brownies, some cheddar biscuits, as well as now we’re listening to Christmas music as well as rocking out. exactly how ’bout you? I hope you’re having a good night.

Categories:

0 Comments

Leave a Reply

Avatar placeholder

Your email address will not be published. Required fields are marked *