“İyi sevilen” (A.K.A. Kirli) Laura Mercier Bitirme Fırçası
Skunk fırçaları denilen bazı durumlarda olan Duo fiber yüz fırçaları, vakıf veya renklendirilmiş nemlendirici giymeyi seviyorsanız ve yüz makyajınız doğal göründüğünde gerçekten hoşlanıyorsanız harika.

Burada tuttuğum kişi, Laura Mercier tarafından yapılan bitirme fırçası ve benim en geniş bir dupi fiber yüz fırçasıdır, çünkü ne kadar geniş olduğunu, çünkü büyük bir alanı kaplar ve harmanlamayı hızlandırır, ama gerçekten, çok şey var. Bunlardan orada iyi çalışıyor.

REKLAMCILIK

Fark ettiğim bir şey olsa da, daha yüksek fiyatlı olanların genellikle eczane versiyonlarının yaptığı ve daha uzun süre dayanma eğiliminde olduğu kadar yüksek oranda dökülmemesidir.

Ama bu zor ve hızlı bir kural değil.

Onlara harmanlama ve inceleme yüzümlerimi ince ayarlamak için kullanıyorum – sıvı vakıflar, renkli nemlendiriciler, çubuk temelleri, tozlar vb. Hangi yüz ürünlerini kullandığım yüz ürünleri uyguladıktan sonra yanaklarım, burun, ağzım, çene ve alnımın karşısındaki fırçayı nazikçe yöneteceğim ve bu, her şeyin daha düzgün ve kesintisiz görünmesine yardımcı olur.

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

Son zamanlarda (farketmediyseniz) çok takıntılı olduğum şeylerden biri, makyajlarım olmadan, ağır, çırpılmış ya da açıkça görünmeden ve Duo fiber yüz fırçaları hariç bile cilt tonudur. Fırça kafaları ve kılları tipik olarak normal toz ve allık fırçaları kadar yoğun değildir.

Laura’dan bu olanı gibi olanlar, gerçekten cilt boyunca ürünü gerçekten harmanlayan ve iterek çok hafif bir dokunuşa sahiplerken, diğer, daha yoğun fırçalar sıklıkla Vakıf ve renklendirici nemlendiriciyi ciltten uzaklaştıracak, böylece çıkarır.

Parmaklarımla bir astar uygulayarak, daha sonra parmaklarımla (ya da beautyblender) bir temele (ya da güzellik) nemlendiriciyi uygulayarak başlayacağım ve sonra temel ya da renklendirilmiş nemlendirici hala Islak, çünkü bir kez kuruduğu için, buff ve karışımı çok daha zordur.

Ayrıca, o gün vaktımın üstünde toz giyiyorsam, onu kabarık bir toz fırçasıyla uygulayacağım, sonra duo fiberimi çok daha fazla zaman kazandırır ve yavaşça cildimin karşısına tekrar çalıştırın.

REKLAMCILIK

Bonus: Bu fırçalar, istemeden çok fazla bronzlaştırıcı ve / veya allık, A.K.A. hayatımın hikayesi uyguladıysanız da harika. Onları artıkları karıştırmak için elmabonlarımın karşısına koşacağım.

Dost canlısı mahalle cazibe bağımlısı,

Karen

Categories: category

0 Comments

Leave a Reply

Avatar placeholder

Your email address will not be published. Required fields are marked *